Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érettségin fogtok puskázni?

Érettségin fogtok puskázni?

Figyelt kérdés
Vannak bátor emberkék akik megkísérlik, de nem mernek kockáztatni még ők sem.. bárki megtehetné a mai technika és fortélyok segítségével. Ti megtennétek? eszetekbe jutott már?
2010. márc. 27. 12:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én megtettem. De nem javaslom amúgy. Azt csináltam, hogy volt egy ilyen töripuska nevű könyvem elég kicsi volt, és a wc-n rejtettem el, az egyik csempe kijött és oda beraktam, az esszék előtt kimentem és kinéztem. Reméltem, hogy tanár nem nyit be, de megúsztam:)

Tudom szemét vagyok, dehát istenem.

2010. márc. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogyan lehetne érettségin puskázni, de a WC-s módszeren kívül más nem nagyon van.

Eleve túl nagy az anyagmennyiség ahhoz, hogy valaki puskát írjon.

Magyarból nincs mibe írnod. (helyesírási szótárat adják) Meg eleve nem tudod leírni az összes költő, író életét és a négy éves könyvet.) Eleve nem is a lexikális tudás számít érettségin...

Töriből max évszámokat írhatsz az atlaszba, de ha átnézik, akkor szívás. Amúgy meg minden benne van az atlaszba, szóval hülyeség. Emeltnél nem is lehet az első résznél használni, a másik meg az, hogy töri könyvet se nagyon lehetne elrejtegetni akárhol, mert idegen helyre kerülsz, amit igen baromira felügyelnek.

Matekból van függvénytábla (felesleges, meg milyen puskát írnál). Angolból szintén, infóból max. a képletek értelmezést lehetne a gépre feltölteni...

2010. márc. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
én mp4-re szoktam rárakni txt-be. 18/L :D
2010. márc. 27. 13:35
 4/6 anonim ***** válasza:

nem. nem éri meg és hülyeség is lenne.

és ha lebuknál, a többieket is megszívatnád vele, mert akkor a veled egy teremben írók vizsgájának is vége lenne..

2010. márc. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tudom :) mindenről tudok, én csak megszerettem volna tudni ki mit csinált, vagy mit tenne. Persze senki sem hülye, hogy ezt megtegye. Személy szerint én nem tenném meg. Órán más, de élesben már nem lenne ekkora bátorságom. Egyébként is tanulok én, csak most kezdtem el belemelegedni :P
2010. márc. 27. 13:47
 6/6 anonim válasza:
Igenis van ellenpélda! Én közgazdaságtanból nem tudtam felfogni sehogy sem a mikro részét (a makro könnyebben ment) szóval begépeltem a fontosabb anyagot, kinyomtattam, felbontottam egy táblás csokit, beragasztottam a papír belsejébe és így lestem egy-két fogalmat. Nekem bejött :)
2010. nov. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!