Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha nem vesznek fel az egyetem...

Ha nem vesznek fel az egyetem kollégiumába, akkor megérné egy magánkollégium?

Figyelt kérdés

Csak 28-án tudom meg, hogy felvette-e a koliba, és valószínű hogy nem. 3 napa alatt nem hinném hogy lehetne találni albérletet. Talán a magánkoli egyszerűbb lenne?

Szerintetek? Nem nagyon értek a témához.


2014. aug. 7. 11:05
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
a magánkoli valószínűleg olcsóbb mint egy albérlet
2014. aug. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
25%
Milyen 3 nap alatt?
2014. aug. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
hát mivel hogyha neki szept 1-én kezdődik az egyetem akkor addigra találnia kell valamit. Van 1-2 fősuli, egyetem ahol akkor kezdődik
2014. aug. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
12%
Tényleg? Nekem ez új,v eddig mindenkinek, akivel beszéltem 10.-e körül kezdődik.Ha 28-án derül ki kit vettek fel koliba akkor szerintem náluk sem akkor kezdődik.
2014. aug. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De, 1. héten beiratkozás van, és 0. zh. Fent kell lennem. 10.-től lesznek normális előadások. :(
2014. aug. 8. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!