Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Heti 10 ezer forint elég egy...

Heti 10 ezer forint elég egy egyetemistának?

Figyelt kérdés
2014. aug. 22. 19:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
ó, kösz, profin süt és főz a làny, mázlista lesz, aki vele fog lakni :)
2014. aug. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én nagyjából 5000 forintot költök kajára 1 héten (magamnak főzök több napra, és pont valamelyik nap számolgattam, hogy mennyire durva, hogy egy tányér milánói kijön nagyjából 400 forintból, míg ha elmegyek egy plázába, vagy kifőzdébe akkor ott már 1000-1300 forint). Szóval nagyon érdemes megtanulni főzni, ha csak tészta valamilyen szósszal. Az elég gyorsan el is készül.


Gondolni kell tisztálkodószerekre is. Nekem nagyjából 2-3 hetente szokott elfogyni tusfürdő, sampon mondjuk 1 hónapban egyszer, izzadásgátló és stb.


Szerintem összességében ki lehet jönni ennyiből 1 hét alatt. De ez majd úgy is alakul, de szerintem az otthon főzéssel lehet a legtöbbet spórolni.

2014. aug. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én is saját bőrömön jöttem rá, hogy mennyivel olcsóbb főzni. Ha bevásárolok egy milánóira, az általában 1400-1500 forint. Lehet szívom a fogam aznap, mert mellette reggelizek is, stb... az is pénzbe kerül. Aztán mindig belegondolok, hogy oké ennyi, de ebből én 4-szer jól lakok. Biztos, hogy sokkal olcsóbb így, mint menüzni valahol.
2014. aug. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!