Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha e-felvételizek, akkor nem...

Ha e-felvételizek, akkor nem is kell befizetni a 9000Ft-ot, amit a postai úton történő felvételinél szoktak? És ha már elküldtem az e-felvételimet, akkor még írhatok hozzá másik szakokat, meg sulikat, vagy azt már nem lehet módosítani?

Figyelt kérdés
Vagy meg kell adni kártyaszámot és levonják, vagy hogy van ez?
2010. jan. 15. 20:59
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tök világosan leír mindent.

Neked is ki kell fizetned. Ki tudod választani a fizetés módját is.

Minek küldenéd el még a hitelesítő lapot, ha jan 30-a után változások lesznek? Ezt is leírja az e-felvi...


Komolyan nem is értem miért mennek ennyien egyetemre. Nem csodálom, hogy az elején kihullik az 50%-a...

2010. jan. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

Csak egy kérdés volt, Te idióta! Sosem jelentkeztem még elektronikus úton, szal jó hogy nem vágom az egészet! Tudom egyszerű az egész, de még nem volt időm utána olvasni!

Nem is értem hogy lehet valaki ennyire bunkó...?!

2010. jan. 15. 21:06
 3/28 A kérdező kommentje:
am meg fősulira mek!
2010. jan. 15. 21:07
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

Én tavaly felvételiztem, fogalmam sem volt a rendszerről, mégis feltaláltam magam. Egyértelmű, hogy akkor is ki kell fizetni, miért ne kéne?

Amúgy már nincs különbség főiskola és egyetem között, szal nem értem miért kötöttél bele abba.

2010. jan. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

Elméletileg van különbség, hisz az egyetem az ma is "magasabb" szintű, mint a fősuli, de... kitudja!

Én még nem regisztráltam az e-felvételi rendszerbe, ezért nem is tudhatom, hogy hogyan működik! De ha ennyire zavar a kérdés és csak ilyen bunkón tudsz válaszolni, akkor inkább ne is írj! Azt hittem azért van ez az oldal, hogy kérdezzünk!

2010. jan. 15. 21:19
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Tudod mi az a bolognai rendszer? :D:D

Tanulmányozd át egy picit... :)

2010. jan. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, h te már akkor tudtad, amikor a középsuli padjában csücsültél, h mit jelent! Hallottam már róla, de csak mostanában fognak foglalkoztatni ezek a dolgok! Különben meg a BMF miért is kaphatott egyetemi rangot és lett Óbudai Egyetem??? Fősuliból--->EGYETEM!!!!
2010. jan. 15. 21:32
 8/28 anonim ***** válasza:
66%
De ugyanolyan képesítést kapnak.. nézz utána aranyvirágszálam.
2010. jan. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

Akkor szerinted mikor tudtam meg, hogy mit jelent? xD

Én utánanéztem a dolgoknak, és használtam a googlet. Meg elolvastam azt, ami a szemem elé volt rakva... :D


Igen az intézmény neve főiskola, de hogy képzésben semmi különbség nincs már köztük az fix.

Egyes főiskolák jobbak, mint néhány egyetem.

2010. jan. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Jól van akkor! Legyen, ahogy te gondolod! Lehetnél egy kicsit kedvesebb is az emberekkel, nem ilyen lekezelő "aranyom"! Minek jössz ide, ha csak így tudsz válaszolgatni???!!! Biztos nagyon élvezed, hogy kioszthatsz embereket, kedved szerint, ezért abban is biztos vagyok, hogy sokan utálnak!:D
2010. jan. 16. 09:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!