Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha e-felvételizek, akkor nem...

Ha e-felvételizek, akkor nem is kell befizetni a 9000Ft-ot, amit a postai úton történő felvételinél szoktak? És ha már elküldtem az e-felvételimet, akkor még írhatok hozzá másik szakokat, meg sulikat, vagy azt már nem lehet módosítani?

Figyelt kérdés
Vagy meg kell adni kártyaszámot és levonják, vagy hogy van ez?
2010. jan. 15. 20:59
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

Mert? Én nem erről beszéltem aranyoskám??? Te(Ti) montdátok, hogy mindegy, hogy egyetem, vagy fősuli, mert ugyan az, hisz bolognai rendszer...!

És a végén meg azt sem tudod(tudjátok), hogy mit beszélsz(beszéletk) és kiderül, h nekem van igazam, mert ezek szerint van különbség a fősuli és az egyetem között, hisz a bolognai folyamat nem erről szól!!!

2010. jan. 17. 14:10
 22/28 anonim ***** válasza:
Na figyelj.Most szépen lenyugszol,és elmondom neked,mi a helyzet. A helyzet az, hogy az első tőlem származó válasz tegnap 22:42-kor született,ergo én semmit nem mondtam a fősuli-egyetem dologról. Amúgy az,amin problémázol nagyrészt szintén hülyeség. A bolognai rendszer két részre bontotta a felsőoktatást,alap és mesterképzésre.A főiskolákon általában mesterképzés már nincs,de egyre több fősuli indít azt is. Az egyetem meg attól egyetem, hogy bármelyik szakot folytathatod mesterképzésen ugyanabban az iskolában, de akár másikban is. Ha csak az alapképzést végzed el,akkor mindegy, hogy főiskola, vagy egyetem, mert a mostani alapképzésben megszerzett diploma nagyjából egy régi főiskolai diplomának felel meg. Érted? Itt senki nem mondott valótlant, csak neked utána kéne nézni picit a dolgoknak.( Amúgy...Hogy van az, hogy a kérdésben azt írod,nem volt időd utánanézni a dolgoknak, aztán egy következő kommentben pedig már egy hónapja a felvit bújod...Ez csak úgy feltűnt,természetesen lényegtelen.) Remélem,mostmár érted,hogyan működik a rendszer. 13:56-os voltam.
2010. jan. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:

Az, hogy egy hónapja a felvit bújom, nem jelenti azt, hogy ebben a témában járatos lennék!!! A postai jelentkezést ismerem, de ezt még nem próbáltam! Csak akkor tudhatom meg világosan, hogy hogyan működik ez az egész, ha végigcsinálom, mert nem mehetek tovább addig egy másik szakaszra, amíg az előzőt ki nem töltöm! Nem tudom, h mi vágta ki nálad a biztosítékot, de tanulhatnál egy kis jómodort, mert, ha ilyen okos és oltogatós vagy a magán életben is, akkor elég sokan utálnak sztem!

Szépen higgadj le és ne mond azt, hogy én vagyok a hülye, mert ezek szerint a fősuli és az egyetem nem ugyan az! Tehát én sem mondtam valótlan állítást!

Am meg kinek nem inge...ne vegye magára!!!;)

2010. jan. 17. 15:59
 24/28 anonim ***** válasza:
Ó istenem. Inkább megyek,tanulok. Tudod mit? Ha ettől jobban érzed magad,igazad van, a fősuli és az egyetem nem ugyanaz, de én is ezt mondtam.A kérdésedre megkaptad a választ, sőt még többet is megtudtál,mint akartál. Amúgy ha megveszed a Felsőoktatási felvételi tájékoztatót,abban egy helyen le van írva minden, nem kell keresgélned. Nekem megért 2000 Ft-ot. Részemről ennyi.
2010. jan. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Éppen azért akarok e-felvételizni, mert nem akarom megvenni a könyvet(nincs pénzem rá)! És azért írtam a kérdést, hogy tisztábban lássak! Tudtam én, hogy fizetnem kell, de gondolom megkérdezem, hogy hogyan is szokták ezt, hiszen, ha csak kártyásan lehet, akkor a kitöltés előtt tennem kellene pénzt a kártyára, amit le tudnak vonni! A csekkes részt valahogy átugrottam és nem olvastam el figyelmesen! A legnagyobb baj, hogy nem is erről volt a vita, hanem a fősuli és egyetem egyenrangúságáról, amit én nem is kérdeztem!
2010. jan. 17. 16:28
 26/28 anonim ***** válasza:
Na,hát akkor meg van a válasz. Olvass figyelmesen,és kész...
2010. jan. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Már hogyne kéne - anélkülxnem lesz elfogadva
2015. febr. 11. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Magától nem fog levonódni
2015. febr. 11. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!