Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nagyon be vagyok rezelve hogy...

Nagyon be vagyok rezelve hogy nem fogom bírni a fősulit. Félek h összeomlok a sok dolog alatt. Attól félek ha már a gondolattól is kész vagyok mi lesz ezután? Volt valaki hasonló helyzetben? Leírnátok hogyan jutottatok túl a kezdeti nehézségeken?

Figyelt kérdés

2014. aug. 24. 13:04
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
2 éve én is féltem, aztán az még tetézte, hogy az első nap volt olyan előadásom amiből kb. semmit se értettem (sok volt az idegen szó és abszolút nem vágtam, hogy egyáltalán milyen témáról beszél). Aztán 3. héten volt az első ZH-m (nem az előbb említett tárgyból), ami max pontos lett és valahogy az megadta a lendületet.
2014. aug. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!