Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Meddig lehet bírni alvás...

Meddig lehet bírni alvás nélkül? Volt vki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

Másfél éves lányomnak most jönnek a rágófogai, óránként kelek hozzá. Nem vagyok az a könnyen visszaalvós típus, ezért pár napja felborult nálam az alvási rend, és egyszerűen nem tudok elaludni. Most 5 óra van, és még le sem hunytam a szemem. 72 órája nem aludtam semmit. Próbálok, de nem megy, nem vagyok álmos, viszont az egész testem fáj már a fáradtságtól és napközben szédülök, mintha be lennék rúgva. Napközben pont akkor jönne rám az álmosság, amikor a lányom nem alszik, de nem alhatok, mert nincs segítségem. Meddig lehet ezt még húzni? Mi lesz a vége?

Volt valaki ilyen helyzetben?


2010. okt. 30. 05:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem szólj segítségért! Értesítsd a barátokat, rokonokat, valaki jöjjön felmenteni egy kicsit! Egy pár óra pihenés is több lenne a semminél.
2010. okt. 30. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Előző vok: nekem olyan mákom van, hogy mikor már tényleg elalszok, olyan fáradt vagyok, és már sírni tudnék egy kis nyugiért, akkor a kislányom hirtelen ásítani kezd, és 5 perc alatt elalszik. :) Tegnap is így volt, nekem migrénem lett, amire csak a csend, sötét és alvás jön be nálam, hát a baba mellett egyik sincs, de este olyan szépen elaludt, hogy köszönöm neki. :)
2010. okt. 30. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
azonnal kérj segítséget, 72 óra rengeteg a babádat veszélyezteted már, ha más nem fogadj fel egy bébiszittert pár órára valami ügynökségtől
2010. okt. 30. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Adni kellene a gyereknek is valamit, mert ha te miatta vagy ébren, akkor nyilvánvalóan ő sem alszik. DENTINOX-fájdalomcsillapító krém, amit rá kell kenni az ínyére. SEDATIF PC- nyugtató hatású homeopátiás tabletta.
2010. okt. 30. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Biztos vagyok benne hogy túlzol.Én már valóban voltam úgy hogy nem aludtam 72 órán keresztül de ilyenkor már képtelen lennél ellátni a babát.Ájulás határ és amint leülnél elaludnál.
2010. okt. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Pedig nem túloztam. Most végre aludtam 6-8-ig 2 órát, mert egyszerűen elájultam. Sajnos már egy csomó szert kipróbáltunk a fogára, de egyik sem használ.
2010. okt. 30. 09:56
 7/12 anonim ***** válasza:
Akkor a gyereket orvoshoz kellene vinni, lehet hogy nem is a foga fáj. Olyat még nem hallottam, hogy se Dentinox, se fájdalomcsillapító szirup nem használ.
2010. okt. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nincsen semmi baja, csak egyszerre vagy 6 foga jön neki, teljesen be van dagadva az egész ínye. A fájdalomcsillapító használt ideig-óráig, de második éjjel már az sem.
2010. okt. 30. 11:52
 9/12 A kérdező kommentje:
Mindegy, ma éjjel bealtatózom magam, és bezárkózok aludni egy szobába ahol nem hallom ha sír. A párom fog kelni hozzá, ezt beszéltük meg. Tudom nem a legjobb megoldás, de most csak ez az amit tehetek hogy végre kipihenjem magam.
2010. okt. 30. 11:57
 10/12 anonim ***** válasza:
Együtt tudok érezni veled. A kisfiamnál is ez volt, neki is 6 foga jött egyszerre és mi se aludtunk napokig. Nekem akkor kellett vinnem a kisfiamat tanácsadásra, mikor meglátott a doki látta rajtam, hogy gond van. Azt mondta ettől nagyon szenvedhet a kicsi, írt fel cataflam cseppeket. Ez 1 éves kortól adható, nekünk nagyon bevált. Igaz csak akkor adtam neki ha már nagyon muszály volt, de csak ez használ. Próbáld meg feliratni a dokival hátha nektek is segít.
2010. okt. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!