Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemisták, fősulisok! Föl...

Egyetemisták, fősulisok! Föl fogom tudni venni a tárgyamat spec kurzusra februárban, ha júniusban nem kaptam sem jegyet, sem aláírást, és a "Megtagadva" nem is lett rögzítve a tárgyból a neptunban?

Figyelt kérdés
Biztos, hogy nem kaptam aláírást sem. Csak nem tudom, így engedi e majd a neptun fölvenni a tárgyat, hogy előző félévben nem került be semmi sem a leckekönyvembe. A tanár már utólag nem tudja beírni azt mondta, mert lezárt a neptun.
2014. aug. 28. 10:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Mármint EV-re (előrehozott vizsga) vagy CV (csak vizsga)-re gondolsz, ugye?


Mert ezeket csak akkor tudod felvenni, ha az aláírást megszerezted. (Pontosabban lehet, hogy a Neptun engedi majd felvenni magát a tárgyat, de akkor meg a vizsgán fogsz meglepődni, hogy nem engednek vizsgázni, mert nincs aláírásod.)


Nálunk legalábbis így van, de nem ártana megnézned a saját egyetemed TVSZ-ét.

2014. aug. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem vizsgára akarom fölvenni, hanem spec kurzusra, ahol be kell járni az órákra, egyébként ez egy beadandós tárgy. az érdekel csak, hogy így engedi a majd a neptun,hogy előzőleg nem lett semmi beírva a tárgyból?
2014. aug. 28. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!