Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ki akarok menni külföldree?

Cannibal kérdése:

Ki akarok menni külföldree?

Figyelt kérdés

Sziasztok.Én évek ota ki akarok menni Angliába vagy valahova külföldre mert nagyon kiváncsivá tesz a kinti világ . Az a baj hogy 14 éves vagyok :((

De mégis egyszer majdnem felültem 1 buszra ami asszem Bulgáriába ment

Hogz tudnék kimenni?



2013. nov. 2. 12:27
 1/4 anonim ***** válasza:
18 éves korodig csak szülői engedéllyel. Vagy velük mész nyaralni, vagy elintéznek neked valahol egy iskolai évet és családnál laksz.... másképp nem. Utána meg akkor érdemes elindulni ha ott akarsz élni, ha jól beszélsz angolul és van valami piacképes szakmád.
2013. nov. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mivel a kérdező azt írta hogy " nagyon kiváncsivá tesz a kinti világ" így akár nyaralni is kimehet..

Ahhoz viszont nem kell 18 éves korodig szülői engedély.

16 éves korodtól egyedül is repülhetsz akár Angliába is. (nem kell sem szülői engedély, sem utaskísérő.. (a fiam 16 éves kora óta egyedül repül Anglia és Magyarország között.)


Viszont hiába tehetnéd meg, pénz kell hozzá. Ha nincs pénzed, nem tudsz repülni, nem tudsz hol aludni, nem tudsz enni.. Minden csak pénz kérdés.

2013. nov. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"De mégis egyszer majdnem felültem 1 buszra ami asszem Bulgáriába ment."


Legközelebb figyelj hogy a jó irányba indulj.

2013. nov. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Anglia? en mar tobbmint 2 eve angliaban elek, es hidd el ez itt nem a kanaan, aztkell mondjam, hogy eleg szar itt az elet, penz az van (mar ha kemenyen megdolgozol erte) szoval lehet jol keresni, de kb. ebben ki is merulnek a pozitiv dolgok

Szar az ido, szar a kaja, az angolol egyre kevesbe befogadobbak (hala a evrol evre tomegesen erkezo kelet europai melosoknak), Magyarok is iszonyat sokan vannak. nem csak Londonban, mindenfele.

Viszont olyan hogy magyar osszetartas az itt nincs.Itt mindenki magara szamithat

Tehat hogy ha megis Anglia mellett dontesz akkor vigyel valami havert/tesot, baratot, baratnot, esteleg akkor elviselheto.

De ha engem kerdezel akkor Angliat hagyd a fenebe, inkabb tanulj nemetet

2013. dec. 14. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!