Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » |Szalagavató|Párválasztás|Nála...

|Szalagavató|Párválasztás|Nálatok volt már úgy, hogy az évfolyamon sokkal több volt a fiú, mint a lány?

Figyelt kérdés
Nálunk az a szabály, hogy csak az évfolyamról lehet választani, de kb. 20-al több a fiú, mint a lány...Esetleg volt valaki hasonló helyzetben?Ha igen, akkor mi volt ott?

2014. aug. 31. 08:44
 1/7 anonim válasza:
Nálunk középiskolában a 42 emberből csak 7 fiú volt. Mégis megúsztam a táncikálást, mert nem mindegy lány akart, a többi meg a párjával vagy az ismerősével táncolt.
2014. aug. 31. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az komoly :D De akkor nálatok nem volt ilyen szabály, mint ami nálunk, igaz?
2014. aug. 31. 08:47
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem volt.
2014. aug. 31. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálunk 6 osztály volt és 4 keringő. Lányból több volt, ezért volt olyan fiú, aki 2x táncolt, volt aki egyszer sem. Olyan lány is volt, aki nem táncolhatott. Külsőst nem lehetett hozni. Bele kell törődni, ez van.
2014. aug. 31. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálunk lehetett külsőst is hozni, így meg volt oldva.
2014. aug. 31. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én cska remélni tudom hogy megúszom, nálunk sajnos több lány van, szóval majd "beteg leszek". Egyébként lehet 1 évvel lejjebbről is választani, de utálok táncolnixd
2014. aug. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nálunk sajnos nem lehet...Pedig akkor jó lenne, de majdcsak elgondolkodnak, amikor rájönnek, hogy majdnem 20 embernek nem jut pár a hülye kis szabályuk miatt :D
2014. aug. 31. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!