Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Két lány is tetszik de nem...

Két lány is tetszik de nem tudok választani?

Figyelt kérdés
Tehát van kéne lány aki tetszik az egyikkel régóta beszélgetek és kb ott tartok el kéne hívnom valahova ő 20 éves .A másik meg tetszik és egy ismerősöm mondta hogy én is tetszem neki ő 16 éves . Én 17 vagyok nem tudom a korkülönbség akadály e meg az hogy nekem még nem volt barátnőm nincs tapasztalatom nem tudom eleget tudnék egy nyújtani egy 20 éves lánynak :) Egyébként mindkét csaj bomba jó :) De a fiatalabbal teljesen 0-ról kéne indulni a másikkal sokat beszélgettem elég sok mindent elmondott magáról stb.. még a barátjával való viszonyáról is beszélt mondta hogy nem törődik vele eleget ki dobja majd .. Szóval most elvileg szabad a pálya ..

2013. okt. 21. 09:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Szóval a 20 évesnek még van valakije... Hívd a 16 évest, a másikkal befürödsz.
2013. okt. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Már nincs neki .
2013. okt. 21. 10:21
 3/8 anonim ***** válasza:
Van egy nagyon egyszerű megoldás. Egyik lány a FEJ, másik az ÍRÁS. Feldobod a pénzt, és mielőtt leér, szurkolni fogsz annak, hogy írás vagy fej legyen. Amelyiknek jobban drukkolsz, azt akarod igazán. ;)
2013. okt. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Komolyan megoldás akár így is lehet :D
2013. okt. 21. 12:08
 5/8 anonim ***** válasza:
16 éves jobban illik hozzád akárhogy nézzük is.
2013. okt. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
20 éveset jól megdöngeted, 16 évest választod. :D
2013. okt. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szerintem ez egyszerű! A 16 éves lányt is ismerd meg valamennyire. Utána mind a kettővel menj el valahova (mind a kettőjükkel ugyan oda külön-külön) és azt válaszd akivel jobban érzed magad.
2013. okt. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát a 20 éves az kilőve mert nem akar kapcsolatot mert sok csalódás érte szóval a másikkal kéne valamit kezdeni csak őt látásból ismerem nem tudom mit csináljak ráírok FB-n pl mit mondjak neki miről beszéljek vele mert eddig nem beszéltem vele csak mondták hogy tetszem neki és ő is nekem ..
2013. okt. 23. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!