Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A kismamák ingyen tanulhatnak...

A kismamák ingyen tanulhatnak a főiskolán?

Figyelt kérdés
2008. aug. 7. 20:33
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
:) hihi
2008. aug. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Annyira cukik vagytok,mindig megnevettettek :)
2008. aug. 30. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
0%
Örülök a jókedveknek! :o))) Bár, azt tényleg nem világos biztosan a szűklátóköröm miatt nekem is, hogy egy 20éves miért kommentálja úgy a kérdést, hogy bugyuták, aki úgy szülnek, hogy nincs meg még az egyetemük, bár akarnak....amikor 1) őt nem érinti 2) az Ő Édesanyja se túl sikeres e téren, ha hitelt kell felvegyen, hogy eltar"tódjon"...
2008. aug. 30. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
51%
az is elég szép,hogy mindenki a nagy csúnya állambácsit okolja..gügy-güggy... :)
2008. szept. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
51%

A jókedvű én voltam:Szűklátókörű

egyszerűen hihetelen mennyit tudok nevetni rajtatok.A pulykaméreg,meg néhány hülyeség amit elhintetek.. :)

már ott tartotok a fene nagy értelmetekkel és korotokkal,hogy az anyámat is belekeveritek,ócsároljátok.Nagyon muris népség :)

2008. szept. 2. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
0%

Léci máskor, mielőtt hozzászólsz rosszindulatúan bármihez is, gyűjtssss!!! előtte hátérinfókat, hogy legyen dunsztod a területről!

Amint látjuk, Te felelőtlen hasznonlesőnek nevezed azokat a Nőket, akik egy meglévő rendszer jó oldalát látták és örültek neki...de, mire odakerültek volna, megszüntették, hadd ne mondjam miért.....és igen, ezzel Anyukádat is szidod, mivel Ő is sajnos felelőtlen volt,mert nem alakította úgy az életét, hogy nyugiban tudj nappalira járni, anélkül,hogy terhelnél bárkit is azzal, hogy hitelt keljen felvenned ( a diákhitel sem mentség, ha akkoriban, amikor én voltam 20 éves lett volna, járhattam én is volna nappalira...) Na, akkor pld ki használja ki az államot?

2008. szept. 2. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
51%
Már bocs de ki szól kihez rosszindulatúan?Igen,elismerem hogy a válaszomban volt némi rosszindulat,ezt nem is tagadtam és továbbra is tartom magam hozzá.De az nem járja hogy "felnőtt emberek" ha nem tetszik nekik a válasz,akkor rögtön nekiugranak az embernek,belekeverve az illető családját,ha tőlem elvárjátok hogy ne tegyem,akkor tőletek is elvárható lenne ugyanez én úgy gondolom.Miért zavarlak titeket ennyire?Nem voltam a köpködésetekre kíváncsi,én elmondtam a véleményem,nektek is lehet sajátotok nekem is van,ezt el kell fogadni.Akkor sem jár külön elbánás senkinek,még a kisgyermekes anyáknak sem.Ez van.Ahelyett hogy itt "okoskodtok" próbáljátok elfogadni más véleményét és ne akarjátok ráerőltetni a sajátotokat.Üdv:Szűklátókörű
2008. szept. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
0%
Kicscsillag! Látod, megint bizonyságot adtál arról, hogy nem érted a kérdést! Ha nem ismered a történelemet, nem kell a kör közepére állnod, vagdalkoznod és utána sírni-ríni, nyalogatni a sebedet, hogy jaj Te nem érted, hogy Téged mért "bántanak". Ne csodálkozz,hogy, ha valakibe belerúgnak és nem tartja oda a másik orcáját, hogy vágjanak bele nyugodtan a másikba is - főleg nem egy olyan, mint Te vagy, akinek fogalma sincs a kérdés és az egész kérdéskör lényegéről, csak beszél.. csak beszél ...csak beszél....A véleményed meg? Hogy lehetne tiszta, ha mégcsak nem is érted a hátterét az egésznek? Sztem válassz inkább olyan kérdést ezen az oldalon, amire tudsz segítő választ adni, mert mi erre a kérdésre azt várunk és nem a Te magyarázkodásodat szeretnék olvasgatni ( és a Többiek az enyémet sem, de írtó sértőnek érzem a meggondolatlan viselkedésed)...sajnálom....logout
2008. szept. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
51%
Ez nem magyarázkodás,megírtam a véleményem,és nem voltam rátok kíváncsi.Minek is magyarázkodnék nektek?!Azt mondom hogy ahelyett hogy az én véleményemet szapuljátok Kiscsillagaim,menjetek és töltsétek ki a dühötöket máson.Én itt befejeztem,ha elég értelmesek lettetek volna,akkor annyiban hagyom az egészet,hisz volt egy véleményem,nektek is volt erről a kérdésről,de én a tiéteket nem szapulom,ti viszont élvezettel beleköttök az enyémbe.Az pedig hogy a sebeimet nyalogatom hülyeség,csak megpróbálom az értésetekre adni,hogy szálljatok le rólam,mert ki kérte,hogy kommentáljatok.De ti nagy értelmiségiek buta módon megpróbáljátok ráerőltetni az általatok tökéletesnek hitt gondolataitokat más emberre.Én sajnállak titeket a legjobban ezért,és hibát követtem el azzal,hogy megpróbáltam békíteni a sok harcimajom között.Mégegyszer leszögezem,hogy én nem ócsároltam senki állásfoglalását,másodszor nem követem el azt a hibát,hogy rátok vesztegetem az időmet,további szép gyűlölködést,nagy örömötökre kiszállok ebből az ominózus vitából.Pá pá Aztán jók legyetek! :)
2008. szept. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:

A ti anyátok valószínű nem tanult egyetemen , mert inkább megszült titeket ! De minek ?

Lehet ha lett volna támogatása akkor gyerek melett is elvégezte volna az egyetemet és lenne jó munkahelye és nem kellene kölcsönt felvenni ahoz , hogy a gyereke tudjon tanulni ! A másik része pedig az , hogy sokan nem tervezik a gyereket csak véletlen begyúszik (becsúszhat akár gyógyszer szedés melett is vagy elszakad az óvszer és akárki járhat így , még ti is akik ilyen bunkó parasztmód irogattok) csak nem mindenki olyan állat , hogy brutálisan megölesse/megölje a saját kicsi gyerekét akinek mellesleg 5 hetes korától ver a szive úgy , mint nekem vagy akárkinek ! Láttatok már abortusz videókat ? Azt a csöpp gyereket darabokra vágják és úgy szedik ki meg metörik a koponyáját és kiszívják az agyát és aztán szedik ki ! Én is kismama vagyok 14 hetes és nem tervezett baba volt és tanulok még és szeretnék is tanulni , hogy később eltudjam tartani a gyerekemet és mindent megtudjak neki adni és ahoz , hogy tanuljon ne kelljen már szégyen szemre kölcsönt felvennem ! 5 hetes voltam voltam mikor kiderült akkor gondolkoztam azon , hogy elvetetem , de mikor a dokinál voltam még nem tudtam kimondanibiztosra agy inkább még gondolkoztam nehogy rossz döntést hozzak hirtelen és az orvos egy héttel később hívott vissza ! Az én babám 6 hetesen volt 8,5 mm ! Pici ugye ? De az orvos akkor kapcsolta be először a szívhangot és tisztán vert a szive az én pici babámnak aztán már nem akartam elvetetni ! Nem panaszkodok én hála istennek nem vagyok olyan helyzetbe , hogy ne tudjam fizetni a sulit ! De vannak sokan akik ugyan úgy , mint én se terveztem a babát ők se , de ők viszont segítségre szorulnak és nem önzően saját maguknak kérnek segítséget , hanem a gyereküknek ! Szerintem ebbe nincs semmi rossz ! Nem elítélendő dolog az , hogy valaki a gyerekéért tanul ! Azt viszont elítélem , hogy sokan elvetetik a gyereket holott van már sok más megoldás pl örökbe adás ! Szoval csak ennyit a tanulásról és a gyerek vállalásról ! És annyi , hogy senkit nem lehet leszólni azért , mert miért pont most vállal ! 1 az , hogy te nem tudhatod ő hogyan esett teherbe , tervezte-e vagy csak jött és azt sem tudhatod miért döntött úgy , hogy ha így alakult akkor vállalja ! A másik pedig az , hogy senkit sem lehet elítélni azért , mert megszülte a gyerekét és szeretné felnevelni még úgy is ha ehez kell neki egy kis segítség (akár a tanuláshoz) az első lökés és aztán 1 szakmával a kezébe és jó munkával az volt az első és az utolsó lökés , mert utána már nem lesz szüksége támogatára se kölcsönökre ! Attól , hogy neked rossz nem kívánhatod , hogy másnak is rossz legyen !

2010. ápr. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!