Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Fellebbeztem felsőoktatási...

Fellebbeztem felsőoktatási besorolási döntés ellen. Iratkozzak be?

Figyelt kérdés
Fellebbeztem felsőoktatási besorolási döntés ellen. Még nem jött meg az eredény, de ha nem iratkozok be, ahová amugy felvettek, akkor abban az esetben amikor megjön, hogy felvettek, akkor nem lesz semmi baj?

2014. aug. 31. 22:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért fellebeztél? Elfelejtettél csatolni vmit, vagy nem oda akartál jelentkezni, vagy nem lett elég pontod? Valószínű, elutasítják a jelentkezésed, habár pótbeiratkozás lehet, hogy van.
2014. aug. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nem iratkozol be, utólag nem lesz lehetőséged rá, viszont ha igen, kérvényezheted később a hallgatói jogviszony megszűntetését. Szerintem érdemes lenne.
2014. aug. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Elég zavaros, ahogy leírtam, de most elmondom a lényeget.

Elszámolták a pontokat, tehát biztos, hogy el fogják fogadni.

De felvettek nyilván a második helyre, de oda nem akarok beiratkozni. Akkor abban az esetben, ha nem vagyok a második helyre beiratkozva, attól még felvehetnek engem, ha nincs "jogviszonyom"?

2014. szept. 1. 10:06
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem kellett voln amár beiratkozni?

Bár lehet, csak úgy lehet menni beiratkozni, ha megvan

a döntés a felvételről - elég hülye ügy -

2014. szept. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Menj el beiratkozni, akkor is, ha nem jött meg az eredmény - Anélkül nem tudsz órákat felvenni
2014. szept. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!