Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Sikeres írásbeli történelem...

Sikeres írásbeli történelem pótvizsgát tettem történelemből. Mostanra kiderült, hogy az egyik tanár szeretné, hogy szóbeli is legyen miközben 3-as lett az irásbeli. Fellehet lépni e döntés ellen?

Figyelt kérdés
Az a tenár aki ezt kérvényezte, úgymond nem szimpatizál velem, és amióta középiskolálba járok, mindig megyűlik vele a bajom, 1évig tanított, aztán már másik tanár tanít és így kérvényezte az én szóbeli vizsgáztatásomat. Nagyon kellemetlen, de nem akarok dróton rángatott szamát lenni.
2008. szept. 4. 14:18
 1/5 anonim válasza:
hát gondolom ha már írásbelin meg volt a 3-s és akkor ott nem szóbeliztettek akkor már késő kérvényeznie.
2008. szept. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Számomra furcsa, hogy egy olyan tanár kérvényezi a szóbelidet, aki nem is tanít. Milyen jogon szól bele? Különben is elkezdődött egy új tanév, most már ne ugráljanak. Ezt én nem hagynám. Untig elég az idei tanév anyagát tanulnod, nem kell még a tavalyi is. Szerintem ezt nem tehetik meg. Ez alapján a logika alapján majd felhívhat, ha 40 éves leszel, hogy ő még egyszer le akar vizsgáztatni, és ha nem mész el, akkor érvénytelen a bizonyítványod. Imádom az ilyen tanárokat, akik csak azért is ki akarnak tolni az emberrel. Beszélj a mostani tanároddal, meg az ofőddel, mert az más helyzet lett volna, ha nyár elején azt mondják, hogy írásbeli és szóbeli vizsgád lesz, de év közben, már ne a tavalyi anyagot kelljen tanulnod. Abból letettél egy hármas pótvizsgát, bizonyítottad, hogy tudod és kész.


Bocsánat a hosszú válaszért, de nagyon fel tudnak húzni az ilyen tanárok.

2008. szept. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem teheti meg! Fordulj ofődhöz, vagy igazgaztósághoz...

Bár nálunk a tanár azt tesz, amit akar... elmesélem az én történetemet, vagyis a miénket. Igaz, mi 'csak' osztályozóztunk. Végig arról volt szó, hogy nem kell írásbeliznünk, csak szóbeliznünk némettöriből vizsga előtti héten mondta az új tanár - tanárváltás volt -, hogy lesz írásbeli de csaka tételekből. Dühöngve de elfogadtuk, nem is szóltunk semmit... hiszen úgyis abból szóbelizünk akkor már tök midnegy. Írásbeli vizsga előtti nap bezentte, hogy egész anyagból írunk, abból is, amit mi még nem tanultunk. Nem volt hajlandó változtatni rajta, így elmentünk igazgatóhelyetteshez, aki a képünkbe röhögött, mert a tanárnak van igaza... Pedig abból nem vizsgázhatnánk, amit ne tanultunk.

2008. szept. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
kedves utolsó, tudod mit jelent az osztályozó vizsga? Azt, hogy abból vizsgázol, amit már tanultál, és amit még NEM. Ezzel ugyanis bizonyítod, hogy te tudod, vagyis nem kell bejárnod az órákra.
2013. márc. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Dróton rángatott micsoda?
2016. máj. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!