Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy telt az első napotok a...

Hogy telt az első napotok a suliban?

Figyelt kérdés

2014. szept. 1. 19:20
 1/7 anonim válasza:
Nekem nagyon jó volt, mivel imádom az osztályom és már eléggé hiányoztak!
2014. szept. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nagyon szar volt. Megint a sok hülyét hallgatni, látni... Délig voltunk, de azt hittem sose telik le...
2014. szept. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Úgy látom, akkor mindenkinek máshogy telt ez a bizonyos "első nap". Nekem is elég rosszul telt....én most lettem gimis. Fura volt az új iskola, tanárok, osztálytársak, új napirend, utazás,korán kelés....stb. Remélem, ettől már csak jobb lesz....! Sok sikert nektek!
2014. szept. 1. 20:35
 4/7 anonim ***** válasza:
Utolsó évem... tele van az osztályom debil gyerekkel.. (idősebb vagyok náluk, mivel érettségi utáni szakmán maradtam, szakmával nincs baj, de a társaság... Sok ökör hülye..) Majd valahogy kibírom áprilisig, azt mehetek végre máshova!
2014. szept. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kitartás utolsó!
2014. szept. 1. 21:14
 6/7 anonim válasza:
Én is gimis lettem, az első nap nem volt valami jó. Korán kellett kelnem, szinte senkit sem ismertem az osztályból. Sok olyan osztálytársam van, akik egy suliból jöttek, és ők szinte csak együtt járnak. Ez van kb. a legtöbb osztálytársammal :/
2014. szept. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

# 5


Talán kibírom, csak 4 napot látom őket, a 2 hétből. Kihúztam külső gyakorlatra, ahol nincs senki, csak én, meg akik ott melóznak ugye. :D

2014. szept. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!