Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Közlekedésmérnökről érdemes...

Közlekedésmérnökről érdemes lenne átváltanom Járműmérnökre?

Figyelt kérdés
BME-n tanulok közlekedésmérnöknek, és megfordult a fejemben, hogy megérné-e kérvényezni az átvételemet járműmérnöki szakra. Ismerem mind a kettőt eléggé, egy éve tanulok itt. Igazából az érdekelne, hogy keresettebbek-e a járműmérnökök hazánkban? (Nagyon kérem, hogy csak az szóljon hozzá, aki egy kicsit is jártas ebben.)

2014. szept. 5. 21:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Járműmérnök elég tág, nem mindegy milyen szakirányt választasz. Van esetleg valami elképzelésed?
2014. szept. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Gépjárművek.szakirányra gondoltam, mert pl. Légi.járműveknek szerintem esélytelen a munkalehetőség Magyarországon. Ha maradok közlekedésmérnök, akkor pedig közúti szakirányra gondoltam. Vagy vasúti
2014. szept. 6. 07:29
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha átvennének akkor rögtön kezdhetnéd a jhe1-el?

Gyorsan meg kellene kérdezned mit fogadnak el és mit nem.

Ezt a kérdést tedd fel facebook csoportba, ott gyorsabban és pontosabb válaszokat fogsz kapni.

Egyébként mindkettővel baromi hamar el lehet helyezkedni.

2014. szept. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azt fogadják el, ami ugyanannyi kredit volt vagy több. Értelemszerűen ezek a fő tárgyak (fizika, mechanika, matek, stb..) Viszont a műábrázolást újból kell kezdenem. Átvenni egyből átvesznek félévkor, csak kérvényezni kell.
2014. szept. 7. 09:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!