Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha át akarok menni másik...

Ha át akarok menni másik iskolába?

Figyelt kérdés
HA át akarok menni másik suliba, akkor azt h lehetne megoldani? Az van, hogy ezt az évet még elszeretném végezni, sőt muszáj is. Szakácsnak tanulok és most vagyok 10.-es. Most, hogy bejött az év közbeni gyakorlat rendes munkahelyen, rettenetesen elment ettől az egésztől a kedvem. Ha jövőre átmennék, akkor újra 9.-es lennék ugye? Szerintetek érdemes befejezni ezt a szakács szakmát, és utána mennyek OKJ-s tanfolyamra, vagy mennyek inkább kőművesnek vagy karosszéria lakatosnak? Ti mit mondtok? Vagy azt az egy évet, már ne aggyam fel? Tanácstalan vagyok, szüleim se tudnak mit szólni a dologhoz. Mert, ha meglenne a szakács szakma+a kőműves v a karosszéria lakatos, akkor lehet, hogy 2 szakmával többre vinném. Viszont azt aláírom, hogy egy szakács többet keres. Mi legyen.:)

2014. szept. 7. 23:32
 1/3 anonim válasza:

Nem értem ezt a hülye gondolkozást. Ha valami nem megy azt minek erőltetni?

Elárulom, hogy csak a jó szakácsok keresnek sokat. Az aki csak kényszerből csinál mindent kedvtelenül, az nem. És csak tanuló vagy, ennél csak rosszabb lesz, mikor a másik héten nem lesz suli és nem pihened ki a dolgot hanem megállás nélkül dolgozol a konyhán.

Ha ez nem megy, menj át másik suliba, ne erőltesd és más szakmánál a szerződést is fel lehet bontani tudtommal

2014. szept. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azért írtam h muszáj is, mert év közben nem vesnek át.
2014. szept. 8. 18:28
 3/3 A kérdező kommentje:
Vesznek*
2014. szept. 8. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!