Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen fősulit/egyetemet...

Milyen fősulit/egyetemet érdemes néznem?

Figyelt kérdés
Szívesen foglalkoznék kisbabákkal:) Tehát először is hogy hívják azokat, akik a bölcsődében dolgoznak? Gondolok arra, hogy suliban tanárok, oviban óvónők, bölcsiben...? És ha tényleg az szeretnék lenni, akkor milyen sulit kell ehhez nézni (egyetem,fősuli)? Az sem lenne baj, ha valaki tudna nekem esetleg linkelni ilyen oldalt:) És akkor látnám, hogy milyen tantárgyból kell ahhoz érettségizni, stb.:)
2014. szept. 9. 19:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt hiszem a csecsemő- és kisgyermeknevelő a szak neve.
2014. szept. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) már ez is nagy segítség.
2014. szept. 9. 20:54
 3/6 anonim ***** válasza:
Nincs mit:) egyik barátnőm most fogja kezdeni ezt a szakot fősulin, ha megtudok valami infót,és gondolod írok neked:)
2014. szept. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az Apor Vilmos katolikus főiskolán van csecsemő -és gyermekgondozó képzés, azt szívből ajánlom :)
2014. szept. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindkettőtöknek:)) és az elsőére válaszolva pedig nagyon megköszönném ha tényleg tudnál további infókat mondani:)
2014. szept. 10. 21:31
 6/6 anonim ***** válasza:
Rendben van. Írok majd neked üzit valamelyik nap ha megtudtam valamit:)
2014. szept. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!