Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Közgazdász diploma mellé...

Közgazdász diploma mellé milyen diplomával alkotna jó párost?

Figyelt kérdés

Pénzügy számvitelt tanulok alapképzésen és lehetőségem adódna mellette elvégezni még egy egyetemet.

Milyen szak lenne optimális választás? Közgazdász diploma mellé milyen diplomát érdemes szerezni?

Előre is köszönöm szépen a válaszokat!


2014. szept. 14. 18:40
 1/5 A kérdező kommentje:
Elírtam a kérdést: Közgazdász diploma milyen diplomával alkotna jó párost?
2014. szept. 14. 18:40
 2/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, mi érdekel. Lehet műszaki, lehet jogi is.
2014. szept. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Azért pénzügy számvitel mellé egy műszaki elég kemény lenne, de amúgy is jövőre kezdtem önköltségesen pénzügy számvitelt és a 2. év után szeretnék majd belekezdeni egy államiba levelezőn.

Amúgy egy olyat ami téged érdekel és amit úgy érzel bírnál mellette. IT és műszaki biztos, hogy jó, de viszont azt önmagában alig bírják az emberek nem, hogy párhuzamos diplomaként.

2014. szept. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Miért lenne érdemes diplomát szerezni?
2014. okt. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jogra gondoltam, mi a véleményetek? :)
2015. máj. 18. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!