Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Középiskolás Tanárok! Rajtatok...

Középiskolás Tanárok! Rajtatok kiszokott fogni egy-egy OKTV-s feladat?

Figyelt kérdés
mennyire tartjátok nehéznek ?

2014. szept. 15. 16:28
 1/5 anonim ***** válasza:
34%
Ajjaj… Én olyanokat hallok, hogy egyes középiskolai tanárokon még a saját szakuk emelt szintű érettségi feladatai is kifognak, ami azért gáz.
2014. szept. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Középiskolás tanárok? Ha középiskolások, akkor nem lehetnek tanárok. Esetleg középiskolai tanárok...
2014. szept. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem mondanám, hogy egy-egy kifejezett feladat fog ki rajtuk, de olyan már előfordult a Tanárnőmnél például, hogy bizonyos feladatokban van olyan rész, amit Ő se tud vagy nem teljesen biztos benne. De gondolom más középiskolai tanárnál is ez lehet a helyzet.
2014. szept. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok tanár, de OKTV-zek németből, és persze azért készültünk a Tanárommal. Készülés közben voltak olyan feladatok, amelyeknek elég rendesen utána kellett néznie, hogy mi a helyes megoldás. Ahogy egy másik tanárom mondaná, a fejünk nem káptalan, még a német anyanyelvűek sem ismerhetik a nyelv minden egyes kis bökkenőjét.
2015. febr. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Most már olyanokat hallok, hogy egy-egy középiskolás tanáron a saját szakuk KÖZÉP szintű érettségi példái kifognak, de még így is kimernek állni a köztévébe szerepelni, szóval nem értem, miért pontoztátok le a szeptemberi 16:32-es válaszomat.

[link]


(Amúgy rendesen végignézve a kolléga 55-60 pontot kapna, tehát egy erős 3-ast.)

2015. máj. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!