Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nagyon buta vagyok mit tehetné...

Nagyon buta vagyok mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés
Pl. csinálok szövegértési feladatot angolból és hiába fordítom le akkor se értem mit kell a hiányzó helyre tenni,semmi logikám :(
2014. okt. 1. 19:04
 1/6 anonim válasza:
0%
DNS,sose leszel okosabb.
2014. okt. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
az király érdemes élni így...
2014. okt. 1. 19:27
 3/6 anonim ***** válasza:
Buta lehet, de nem mindenhez. Pl itt csak az angolról volt szó. Na most ha csak az angolból vagy ilyen akkor nem neveznélek nagyon butának.
2014. okt. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Gyakorlással minden fejleszthető. Időt kell rá szánni. Ha meg tudsz fizetni egy tanárt, az optimális, de ha nem , kérj alkalmi segítséget osztálytársaidtól. A családod vagy barátod készíthetne neked rövid újságcikkekből szövegértési feladatot kezdenek magyarul illetve vannak is ilyen gyakorlókönyvek, pl a középiskolai felvételihez. Ha nincs tehetséged az elméleti tárgyakhoz, akkor csak annyit érj el, hogy elvégezd, utána meg szakmát tanulsz, amihez több az érzéked. Nem lesz mindenki atomfizikus. Én meg egy kötélre nem tudnék felmászni soha az életben.
2014. okt. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
megvan már az érettségim azért nem ott tartok,hogy megbuktam volna hanem a céljaimhoz képest kicsit butább vagyok és a magyar szövegértés jól megy a magyar érettségim is jó lett..nem tudom egyszerűen úgy érzem valamihez van érzékem valamihez nincs igazán
2014. okt. 2. 08:57
 6/6 anonim ***** válasza:
Pedig az angol szövegértés lényegileg nem különbözik a magyartól, lehet, hogy a szókincsed hiányos, vagy a nyelvtani viszonyokat nem látod át helyesen. Gyakorolni, összevetni a te megoldásodat a megoldókulccsal, kideríteni, miért az a helyes.
2014. okt. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!