Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Utál egy tanár a...

Mit tegyek? Utál egy tanár a suliban.

Figyelt kérdés
Utál az egyik tanár a suliban és nem tudom, hogy miért ugyanis nem is tanít, valamint az "akciói" előtt sose beszéltem vele. Viszont 3 éve nem hay békén. Képes arra hogy a suli bejáratánál várjon rám és ha nem köszönök neki akkor az a baj, ha köszönök akkor meg az. Továbbá olyat is csinált, hogy mentem haza a suliból kiléptem az ajtón és akkor hátulról elkapta a kezem ( nem erősen csak megfogta ) és visszaküldött az ajtón, mert nem engedtem előre ( hangsúlyozom mögöttem volt és nem láttam ). Valamint mikor autóval megyek haza mindig pont akkor kell keresnie valamit a sofőr ajtajánál. Szerintetek mit kéne csinálnom, hogy békén hagyjon.

2014. okt. 8. 15:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát csak a hecc kedvéért biztos nem csinálja, szóval valamit tenned kellett, hogy nehezteljen rád. Amúgy azt hogy érted, hogy baja van, ha köszönsz/nem köszönsz? Mit tesz olyankor, miből gondolod, hogy baja van? (Azt azért megjegyzem, hogy azzal jogosan van problémája, ha nem köszönsz neki, mert bunkóság, hiába nem tanít).
2014. okt. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Onnan gondolom, hogy pl mikor a barataimmal elmentunk elotte senki se koszont neki, meg az elottunk levo tanar se, megis csak az zavarta, hogy en nem koszonok (hozzateszem maga a gimi eleg nagy es kb akkor lattam eloszor ot ). Ezek utan ugy voltam vele, hogy egye fene ha ez a vagya megkapja. De akkor meg az a baja hogy nem azt mondom neki, hogy jo reggelt kivanok tanar ur, hanem csak annyit, hogy jo reggelt. Vagy az is baj ha nem eleg hangos a koszones.
2014. okt. 8. 18:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez egy népművészeti cserépedény.Szard le.Én se köszönök annak,aki nem tanít.
2014. okt. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!