Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Az egyik énem...

Mit csináljak? Az egyik énem tudja hogy tanulnom kellene. A második énem meg csak zenélne (nekem az kikapcsolódás) és kockulna meg a barátimmal lazulna. Aztán az a végeredmény hogy nem csinálok semmit csak gondolkodok.

Figyelt kérdés
2014. okt. 8. 21:01
 1/4 A kérdező kommentje:
14 fiú vagyok
2014. okt. 8. 21:02
 2/4 anonim válasza:
Naponta tanulj egy órát, aztán lesz időd minden másra is!
2014. okt. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
velem is mindig ez van.tanulni kéne de mással megy el az idő.Szerintem tanulj!Hétvégén találkozz barátaiddal vagy akkor amikor nem kell sokat tanulni másnapra.Én ha nem tanulok mert mással vagyok elfoglalva mindig megbánom mert az iskolában nagyon stresszes leszek,és félek hogy engem feleltetnek/iratnak és tudom hogy akkor tuti 1es lenne.És utálom ezt az èrzést amikor nem tanulok..Max ha nincs este már időd tanulni kelj fel korábban és olvasd el legalább a megtanulandót.Hidd el csak 20percel kelsz fel korábban és sokkal többet tudsz mintha csak aludtál volna.Remélem segítettem valamit. :)
2014. okt. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget. 😊 (keléssel gondok vannak 😁... de már dolgozok rajta)
2014. okt. 8. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!