Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nélkülem lenni kikapcsolódá...

Ha nélkülem lenni kikapcsolódás, akkor velem?

Figyelt kérdés
A férjem fél éve nem találkozott a barátaival, egyetlen barátjával sem, a haverok nagyon hiányolták, sokat hívogatták, így újra elkezdett találkozni velük. Egy hétig(!) csak aludni(!) járt haza, reggel elment és tíz, tizenegy óra magasságában érkezett meg, én közben nem hívtam, nem kerestem, ő sem keresett, reggelente megkérdezte nekem milyen napom volt, hogy vagyok, de én nem kérdeztem tőle semmit, mert nem érdekelt, olyan dühös voltam. Most egy hét után azt kérte beszéljük meg, arra kért, hogy ne haragudjak és értsem meg, hogy csak egy kis szabadságra, kikapcsolódásra(!) volt szüksége, ezt egyszerűen nem veszi be a gyomrom. Ha neki nélkülem lenni kikapcsolódás, akkor velem micsoda?

2013. szept. 18. 14:44
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
85%

miért nem járt el az elmúlt félévben?

te miért nem mész vele?

2013. szept. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
74%

Kötelesség.


(tapasztalat sajnos,ennek egy idő után nincs jó vége)

2013. szept. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 Shaddark ***** válasza:
88%

Hát, lehet egy kicsit neked is el kellene lazulnod néha és egy-egy közös programon kikapcsolódni vele.

Negatív kritikák (bárki felé), elvárások, minden ilyen nélkül. Csak jókedvűen és örömmel.

A napi gondok, feladatok, problémák... elölik a kapcsolatot ha sose visztek bele egy kis lazulást, kikapcsolódást. Együtt.

2013. szept. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 A kérdező kommentje:
Én nem akarok az ő fiú haverjaival lenni, gyerekesek, nem olyan dolgokat csinálnak, amiket én is szeretek. Azért nem ment el eddig, mert nem akart.
2013. szept. 18. 14:51
 5/62 anonim ***** válasza:
73%
Lassan mostmár meg kellene értenetek, hogy rajtatok kívül is van élet. Az nem kikapcsolódás, ha veled van állandóan.
2013. szept. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 anonim ***** válasza:
95%
Talán mert ilyen fain hozzáállásod van, azért nem is hívnak! Te nem mész sehova? Nincs életed a párodon kivül?
2013. szept. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim ***** válasza:
100%
Ha így állsz hozzá, akkor nem csodálom, hogy szívesen van nélküled... Inkább örülnöd kéne neki, hogy a párod boldog és kikapcsolódik az önzés helyett.
2013. szept. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 A kérdező kommentje:
Azért nem hívnak, mert korábban sem mentem, mikor hívtak, engem nem bánt, hogy nem hívtak. Van életem a férjemen kívül is, én is szoktam találkozni a legjobb barátnőmmel, de nem egész nap és nem egy hétig és utána nem mondom azt, hogy nekem ez a kikapcsolódás.
2013. szept. 18. 14:59
 9/62 anonim ***** válasza:
90%
Neked nincsenek barátnőid?Szerintem nincs megtiltva hogy te is kiruccanj velük néha!Kell valamennyi szabadság!Kell hogy külön legyetek.Attól még nem szeret kevésbé, de mindenkinek kell mikor elvonulhat, és másokkal lehet!Nem igaz hogy te nem gondolod így?
2013. szept. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 anonim ***** válasza:
95%
Akkor keress egy olyan barátnőt, akikkel te is reggeltől estig egész héten elszórakozhatsz. És csináld azt amit a férjed. Egy hét után ő is rájön milyen neked.
2013. szept. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!