Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az mennyire lehet baj, hogy...

Az mennyire lehet baj, hogy így 12. osztály év elején ilyen rossz jegyeket szereztem be matekból?

Figyelt kérdés

Olyan témakör jött elő ami nekem egyáltalán nem megy, a sorozatok. Hiába tanultam meg 4 képletet hozzá, az alapfeladatok mennek belőle, de egy dolgozatban nem alapfeladatokat kérnek. Ezenkívül volt egy másik téma is matekból, ilyen kamatszámítás, az már jól ment.

A sorozatokból volt egy röpdolgozat ami 1-es lett (amivel mondjuk nem teljesen értek egyet de mindegy, ha valaki tudja az alapokat had ne legyen már 1-es).

Most meg volt egy témazáró amiben a sorozatok és a kamatszámítás is benne volt, természetesen az előbbiből egy csomó feladat, az utóbbiból csak kettő, így ez is 1-es lesz. Emellett jelenleg még egy 4esem van matekból.

Nagy baj ez így, ha esetleg 2es leszek félévkor és évvégén?

Más tantárgyakból jó jegyeim vannak, 4-5-öket kapok általában.


2014. okt. 11. 10:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Matekból 12. évfolyamban szinte csak 1-est kaptam. A tanár szigorú volt, de mivel látta, hogy valamicskét tudok engedett érettségizni. Szerintem ne aggódj.
2014. okt. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2-es voltam év végén matekból. Érettségim 4-es lett. Hol itt a baj a jegyekkel? Csak menj át év végén, érettségin úgy is átmész, ne aggódj. :)
2014. okt. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!