Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Abba hagyhatom a fősulit csak...

Abba hagyhatom a fősulit csak úgy?

Figyelt kérdés

Első féléves hallgató vagyok, és rájöttem, hogy engem nem érdekel ez az irány. Sikeres félévet kell lezárnom, vagy most is abbahagyhatom mindenféle kötelezettség nélkül?

Mintha azt olvastam volna valahol, hogy pozitív félévet kell zárnom ahhoz, hogy ne kelljen visszafizetnem. De akkor mi értelme annak a szabálynak, hogy az első félévnél még meggondolhatjuk magunkat? Elvégre ha valakinek nem tetszik, az nem is fog rá készülni..



2014. okt. 11. 23:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Abbahagyhatod simán, nem kell nekifutnia vizsgaidőszaknak sem, sőt ha soha többet be sem mész akkor sincs semmi.

Persze az a korrekt ha a TO-n kiiratkozol, akár már hétfőn. Semmi következménye nincs.

2014. okt. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ahogy az első írta abbahagyhatod, de úgy korrekt ha kiiratkozol a T.O--n. Tényleg nem érdekel vagy csak ezzel nyugtatod magad, amiért nehéz és nincs kedved tanulni? Mire számítasz, mit fog csinálni? Anyudék eltartanak vagy másik szak?
2014. okt. 12. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom a valaszt!
2014. okt. 12. 00:52
 4/4 A kérdező kommentje:

Van mas suli amit tervezek, egyebkent annyiban tartanak el hogy itt lakom, ami 19evesen szerintem meg nem gond.. Tavaly lehuztan 1 evet munkaban, eltartom magam.

De koszonom neked is!

2014. okt. 12. 00:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!