Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Vettem fel diákhitel2-t, de a...

Vettem fel diákhitel2-t, de a státusz még mindig "feldolgozás alatt"? Ez baj szerintetek?

Figyelt kérdés

2014. okt. 13. 14:13
 1/6 A kérdező kommentje:
szeptember elején igényeltem. és félek hogy nem fogják utalni a sulinak a pénzt.. :(
2014. okt. 13. 14:15
 2/6 anonim ***** válasza:

15-e az utalás időpontja.

Nekem már jóváíródott, mivel visszaigazolta a suli a félévemet, annak ellenére, hogy még nem érkezett meg a tandíj. Lehet nálatok csak az utalás után fog megváltozni a státusz.

2014. okt. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

az a helyzet, hogy van DH1 és DH2-m is, a DH1 már tavaly óta megvan, a DH2-t most szeptemberben igényeltem

és a DH1-nél azt írja, hogy folyósítható


ha rámenyek a "lekérdezések" -> "utolsó TO egyeztetés eredménye" menüpontra, ezt adja ki:

[link]

2014. okt. 13. 14:19
 4/6 A kérdező kommentje:
vajon a képen az "hallgató azonosítása sikeres" vagy "hallgató azonosítása sikertelen" akar lenni?
2014. okt. 13. 14:46
 5/6 anonim ***** válasza:

Ismét előző válaszoló vagyok.

ez egy elég kellemetlen kérdés így.... nem mindegy, hogy sikerES vagy sikerTELEN. Bár mivel egyazon nap van megjelölve, szerintem sikeres.

VIszont amikor én is kétségek között voltam, hogy akkor most 15-én folyósítják-e vagy hoppon maradok vmi adminisztrációs hiba miatt, akkor bementem személyesen a Kökibe, odaültem és megkérdeztem, hogy ezzel és ezzel ill. ezekkel a kérvényekkel minden rendben lesz-e és kapok-e utalást. Szóltak volna, ha vmi nem stimmel.

Egyébként bármi van, nekem egyszer elmaradt a beiratkozás, akkor nov. 15-ig engedték a tandíj fizetését.

2014. okt. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a választ, közben megoldódott, felhívtam a sulit, és aztmondták, hogy majd novemberben utalják és direkt nem igazolták vissza.
2014. okt. 14. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!