Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mik azok az egyetemi szakok,...

Mik azok az egyetemi szakok, amelyeket biztos nem csinalnatok meg?

Figyelt kérdés
Mert bufe,tul nehez /nevetsegesen konnyu,akkor sem lehet elhelyezkedni vele ha szorgalmasan tanulsz vagy esetleg unalmas ,undorito,tultelitett,nincs tovabblepes vagy semmilyen agazata nem fizet jol.
2014. okt. 18. 18:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Én pl szabadbölcsésznek semmiképp sem mennék.
2014. okt. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Amikhez nincs érzékem. Pl. sokat szenvedek a nyelvtanulással: biztos nem mennék anglistikára, germanisztikára, romanisztikára stb.

Orvos nem lennék, mert nem bírnék egy szurit se beadni, nemhogy patológiát tanuljak. De úgy összességében semmi érzékem a természettudományo tárgyakhoz. Nem vagyok fitt, testnevéli egyetem úgy ahogy kizárva.

Reál tárgyakból jó vagyok, de a fizikát utálom, műszaki pálya kilőve.


Vagy legalábbis én így választottam annó szakot. A jog, pszichiátria, IT vagy közgazdász szakok maradtak, végül pénzügy-számviteles lettem.

2014. okt. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az összes humán szak, mert a nagy része kamu, a jog nem érdekel meg a magolás amúgy sem az én stílusom, nyelvérzékem meg szerintem csak átlagos szóval a nyelvi szakok is kilőve, mondjuk nem is volt sosem életcélom ez a terület.

Akkor az összes szak ami mélyebben belemegy a kémiába/biológiába, ezt a kettőt nagyon nem szeretem.

Gazdaságira sem, ezt tapasztalatból írom, nem azért mert ne lennének jó gazdasági szakok, egyszerűen csak menet közben rájöttem, hogy nem az én világom, nem érdekel.

Művészet is kilőve :D


Lényegében amit elvégeznék és remélhetőleg el is fogok, az egy mérnöki szak lesz.

2014. okt. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szintén összes humán szak a pszichológia kivételével, mert baromságokat nem vagyok hajlandó tanulni, nyelvet pedig nem szeretek tanulni, elhelyezkedni pedig nem lehet velük.

Bármi ami FEEK andragógia és társai, mert méltóságomon aluli lenne ilyen szakra járni.

A jogot nem biztos, hogy el tudnám végezni, mert nagyon nem szeretek magolni, meg nem vagyok kifejezetten jogász mentalitású. Továbbá a nagyon matekos mérnök szakok szintén problémát okoznának.

Jelenleg végzős vagyok orvosin.

2014. okt. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!