Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha betöltöttem 18-dik életévem...

Ha betöltöttem 18-dik életévemet, akkor is megteheti az iskola azt, hogy nem enged ki 12:00 előtt?

Figyelt kérdés
A kérdés azért volna számomra fontos, mert az órarendem miatt előfordul, hogy van első órám utána viszont van két lyukas. Szünetekkel együtt ez kb 110 perc ami rengeteg idő el tudnék menni a postára, be tudnék vásárolni stb. ( nem, nem vagyok mocskos bagós/drogos/iszákos...)Sajnálatos módon azonban hiába vagyok 18, kártyás kiléptető és beléptető rendszer van, ami úgy van programozva, hogy 12:00 előtt a nappali tagozatos diákot, kortól függetlenül nem engedi ki (csak befelé engedi ilyenkor).Ez számomra zavaró mert úgy tudom, hogy csak 18 alatt tartózik nagy mértékben felelősséggel utánam az iskola tehát abban az esetben jogos ez a korlátozás.Azt szeretném kérdezni, hogy szabályos ez a korlátozás 18 évesen is?

2014. okt. 23. 12:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
16%
Nincs ott valami ember aki kiengedne?Mert amúgy kimehetnék kortól függetlenül is szerintem.
2014. okt. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
39%
Mért itt kérdezed? Az igazgatóval beszélj. Nyilván ki lehet engedni kézzel is technikailag kártya nélkül. Ha normális az igazgató, beleegyezik.
2014. okt. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Van persze portás, de az csak úgy nem enged ki. Osztály fönökel kell iratni minden egyes kilépéshez délelőtt papirt, tehát ez sokkal macerásabb mint ha a kártya csak kiengedne.
2014. okt. 23. 19:38
 4/11 anonim ***** válasza:
39%
És az osztályfőnök nem ír olyan kilépőt, ami minden héten vonatkozik az adott lukasórára? Neki is kisebb macera lenne.
2014. okt. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Rajtam kivül van még 10 ember, akit érintene a dolog az osztályban.A kilépőt konkrét dátummal kell elátni, nem lehet olyat írni ami egy hétig ki enged.
2014. okt. 24. 07:40
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor forduljatok együtt az igazgatóhoz.
2014. okt. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%
Minek van kiemelve a kérdés majd' 5 évvel később, ha már rég kaptál választ????
2019. júl. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
74%
Ez nálunk is így volt, mondjuk nem volt kártyás rendszer egyszerűen csak a portás nem engedett ki minket. Hiába voltunk tizenkettedikesek és 19 évesek csak kilépővel lehetett kimenni a 6. óráig. Sajnos ez a házirendjük.
2019. júl. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Az intezmeny neve "Wigner Jenő Műszaki, Informatikai Középiskola - Eger"
2019. júl. 11. 14:02
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Miert van kiemelve?? Ha 2014ben betoltotted a 18at mit keresel meg mindig ott?
2019. aug. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!