Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nappali középiskolás tagozatró...

Nappali középiskolás tagozatról átlehet-e menni esti-re, ha már a tavalyi tanévben betöltöttem a 18. életévemet? (utolsó évről lenne szó)

Figyelt kérdés

2012. szept. 24. 21:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, de csak fizetős verzióra, mert amúgy 22-23 éves korodig mindig a nappali tagozatot akarják rátukmálni az emberre - holott néhány emberke tényleg jobban érezné magát, ha felnőttek közé járhatna.
2012. szept. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, azt gondoltam, hogy akkor mindenképp fizetnem kéne. Viszont nem tudom, hogy ugyanúgy megy-e az átiratkozás? Mert egyik nappali suliról a másikra az oké, de nappaliról estire, fogalmam sincs, hogy ugyanúgy mehet-e. Lehet csak túl nagy ügyet csinálok belőle :D
2012. szept. 24. 21:16
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát keresd ki az esti sulit, és vedd fel velük a kapcsolatot. Elvileg mivel fizetősek, nagyon kedvesek és segítőkészek lesznek, szóval te ügyfél lennél nekik, nyalják csak ki a popókádat, és kérdezgesd őket bátran, mit hogy kell csinálni.
2012. szept. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
De amúgy szerintem bemész, kiiratkozol simán a nappaliról, kikéred a bizidet, és átviszed az estibe. De az a tuti, ha az esti suli segít neked.
2012. szept. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én esti suliba járok és csak 11.-be és 12.-be kell fizetnem kb 20 ezer forintot.


Az biztos hogy életem eddigi legjobb döntése volt az esti suli.Még nincs is annyi óra mint nappalin.

2012. szept. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Még akkor is ha nincs annyi óra mint nappalin.-ezt akartam írni:D 19/F
2012. szept. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm szépen a válaszokat, remélem nekem is bejön majd. :)
2012. szept. 24. 21:40
 8/9 anonim ***** válasza:
persze. de miért lenne fizetős? nekem is ingyen volt. (igaz én már 3 éve végeztem vele, lehet azóta megváltozott.)
2012. szept. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Yngve ***** válasza:
Amikor én beiratkoztam a gimibe, azt mondták 11. és 12. osztályban tanulmányi átlagom alapján majd fizetnem kell, de azóta eltörölték és már nem kell, mázli, mert szeptembertől leszek 11-es :P(Kőbányai Szent Lászlóba járok.
2014. jún. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!