Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit érdemes tanulni ha infóból...

Mit érdemes tanulni ha infóból meg angolból van erős érettségim?

Figyelt kérdés

Bár ebből a kettőből valószínű újra is fogok érettségizni.


Mateknál se azzal szokott gond lenni, hogy nem értem inkább elszámolom a dolgokat. (általában mindig 2-3asokat kaptam közbe mikor valakinek az anyagot ő ugyanazt megírta 5-re)


2014. okt. 25. 21:48
 1/2 anonim válasza:
Szerintem nem az alapján érdemes szakot választani, hogy miből van erős érettségid, hanem el kell gondolkoznod rajta, hogy mit szeretnél tanulni és mi az amit mondjuk 15 év múlva is szívesen csinálnál. Persze ennél - szerintem- kevés nehezebb dolog van. Menjen is, szeresd is, azért lehessen vele jól keresni... Átérzem a helyzetet. Egyébként az angol érettségidet nagyon sok mindenhez elfogadják. Műszaki irányt nem ajánlok a "matekdolog" miatt, de például ha szeretsz előadni és átadni dolgokat, akkor én egy angol-infó szakos tanárit is megpályáznék. Jobb ötletem most nincs, de remélem segítettem. :)
2014. okt. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Kim Bo Mao ***** válasza:

Szerintem nem kell ennyire előre tervezni (15 év), mert aztán lehet menet közben rájössz, hogy nem tetszik. angol+info+sok pénzkeresés= programozó,szoftverfejlesztő, ilyen szakok. Ezek azért is jók, mert sokszor van "átjárás" a szakmák között, ergo széles a lehetőségek színskálája. Az is fontos lehet, hogy merj élni a lehetőségekkel. Pl.: Ausztriában felvennének egy infos szakembert még ha egy mukkot se tud németül, mert igény van rá.

(Bocsi a sok hegyibeszédért.)

2014. okt. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!