Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egy fél év alatt fel tudnék...

Egy fél év alatt fel tudnék készülni az emelt kémia és biológia érettségire egy olyan 60-70%-ra úgy, hogy már elvégeztem a gimnáziumot és csak itthon lennék végig és tanulnék?

Figyelt kérdés
Biológiából kb. 0-ról kellene induljak, habár már csináltam egy pár érettségi tételt úgy, hogy nem tanultam még semmit és mindegyik kb.30%-os lett. Kémiából lenne tanárom is és ott már a szerves részt kb. tudom

2014. okt. 26. 10:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Háááát, necces. Bioszból is kéne segítség.
2014. okt. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
és ha biológiából is járnék tanárhoz akkor lehetséges?
2014. okt. 26. 11:11
 3/9 A kérdező kommentje:
és emellett napi 4-4óra tanulással?
2014. okt. 26. 11:13
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha elég szorgalmas vagy, akkor mennie kell. Az érettségi még, ha emeltről is van szó, meg sem közelíti azt az anyagmennyiséget, amit majd az egyetemen kell elsajátítanod rövidebb idő alatt. Hajrá!
2014. okt. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a biztatást
2014. okt. 26. 11:24
 6/9 anonim ***** válasza:

még jó, hogy május 15ig kb van még 7 hónap több, mint fél év

az emeltre előbb inkább a középszintűvel készülnék fel, mert az emelt kb a közép szint jobban tudása meg egy egész kicsi plusz anyag

2014. okt. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

egyébként én javaslom előbb a kémiát elkezdeni, mert a biosz elég nagy része anélkül csak sima magolás

elég esélytelen úgy megérteni

2014. okt. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
azért írtam h fél év mert jelenleg gyógyszerészeti egyetemre járok külföldön ahol csak az elmélet van magyarul és ezért sokat gondolkoztam azon h abbahagynám és felkészülnék a két emeltre. és még egy hónapig járnék h megnézem h megtudnám szokni vagy sem h a két anyagot két nyelven tanuljam egyszerre és ezért érdeklődőm.
2014. okt. 26. 11:49
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia! Irtam neked privatot.
2014. okt. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!