Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan tanul az, aki soha nem...

Hogyan tanul az, aki soha nem tanult?

Figyelt kérdés

Nem volt soha szükségem arra, hogy könyvet bújjak, a tananyag 80%-a megragadt a fejemben olvasás után, a többit meg kikövetkeztettem. Ez a bizonyítványaimon is meglátszott, mindig négyes tanuló voltam, de mert nem tudtam seggelni, soha nem lehettem ötös. Két évet hagytam ki szakma után anyagi okokból, most érettségizni tervezek távon, de nagyon nehezen tanulok amellett is, hogy érdekes óráink vannak és jó tanáraink. Úgy érzem, kipereg az agyamból minden, kivétel a matekos anyagok.

Vissza tudom hozni magam a régi szintre vajon?

21L


2014. okt. 28. 13:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Na hallod, szinte szó szerint ugyanilyen helyzetben vagyok, csak én egyetemre akarok menni... Sajnos akárkit kérdezek, nem tud hasznos segítséget adni. :(
2014. okt. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én is tervezek továbbtanulni, de ahhoz kellene egy erős érettségi :(
2014. okt. 28. 13:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha a matekos anyag megmarad az jó!! Legkeresettebb szakokhoz az kell. (meg mellé vagy infó vagy fizika) A többi tantárgy ha jó az érettségied ezekből szinte "fölösleges"
2014. okt. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Konkrétan informatikát akarok tanulni, programozói vagy hasonló irányba indulnék. Ennek ellenére szeretnék egy korrekt érettségit, nem egy ketteskét.
2014. okt. 28. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!