Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerbiai fogorvosi diploma...

Szerbiai fogorvosi diploma különbözeti vizsga milyen?

Figyelt kérdés
Egy Szerb fogorvosi diplomát kell honosítani, aminek része, hogy a SOTE szervezése keretein belül 4 tárgyból (farmakológia, népegézségtan, orvosi jog, etikából) kapott kérdések alapján különbözeti vizsgát kell tenni. A kérdésem az, hogy ha volt valaki rajta milyen? Mennyire nehéz? Mennyire buktatnak?

2014. nov. 1. 18:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem vagyok fogorvos előrebocsájtom. Én népegészségügyi MSc képzésre járok a DE-re. Vannak/voltak ilyen tárgyim (utóbbi három), és velem együtt a rezidens képzésben tanuló orvosok és fogorvosok is tanulnak. Ugyanazt a kurzust kell felvennünk.

Ezek nem a nehéz tantárgyak közé tartoznak. Még nekem se aki nem vagyok orvos egy eü.szarevező alapszakos diplomával mentem mesterképzésre és teljesíthető ugyanaz mint az orvosoknak.

Farmakológiát meg nem tudom.

2014. nov. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az gyógyszertan-
2017. jún. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Népegészségtan nem nehéz
2017. jún. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

KÉRDEZŐ bocs az OFF-ért, de nem hagyhatom ki....

Kedves piccola válaszadó!

Én vagyok ez első válaszoló...köszi hogy odaíros azt hogy a farmakológia az gyógyszertan. Magamtól sosem jöttem volna rá:)))))))))))

Azt nem tudom(tudtam) Kedves, hogy milyen nehézségű belőle a különbözeti vizsga, nem azt hogy milyen tárgy!! Kop-kop

2017. jún. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!