Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A leirtak alapján milyen...

A leirtak alapján milyen szakmát tudtok/javasoltok?

Figyelt kérdés
Rendezvényszervező szerettem volna lenni de mindenki azt mondja hogy sok ilyen van és hogy nagyon nehéz elhelyezkedni ezzel. A kérdésem: tudtok hasonló szakmákat mondani?Gondolok olyan munkákra ami: kreatív,nem irodában ülős,változatos.Kérlek segítsetek!

2014. nov. 2. 19:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekunk ma rajzon voltak bent egyetesmistak, valami ipari sulibol. Ok valamilyen mittomenmilyen textil szakra jarnak vagy mire.a lenyeg, hogy textilmintak keszitesevel, tervezesevel, kivitelezesevel foglalkoznak. Szerintem ez krativ, es nekem nagyon tetszett az alapjan amit mondtak :) de azoba johet meg barmilyen grafikus/rajzos szak, esetleg valamilyen zenei palya (utobbi nem hasonlit a rendezvenyszervezore, de szerintem az is erdekes) bar nem tudom en meg messze vagyok ettol :)
2014. nov. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!