Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szolnokon jó és erős gimnázium...

Richard kovacs kérdése:

Szolnokon jó és erős gimnáziumokat nem ismertek? Mert orvosnak tanulnák tovább és erős gimire van szükség hozzá!

Figyelt kérdés
2014. nov. 4. 16:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Varga Katalin Gimnázium
2014. nov. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
verseghy vagy varga
2014. nov. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Verseghy Ferenc Gimnázium, Varga Katalin Gimnázium,

és még a Széchenyi István G. biológiával foglalkozó része is esedékes lehet harmadikként (főleg most, hogy még feljebb emelték a pontszámokat).

Egyébként, a helyesírásra figyelj oda..

2014. nov. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 LoveThis válasza:
A vershegy eros, de NEM AJANLOM. En is verseghys vagyok, de nagyon szar iskola.... Folyamatosan irunk,en szet tanulom az agyam de mindig 4est kapok pedig nem vagyok hulye mert altalanosba egy nagyon eros suliba jartam es ott tanulas nelkul megvolt az 5os de itt... JA! A legjobb persze,hogy a tanarok ha csak tehetik porra alaznak mindenki elott!! (Nem csak engem...) MESSZIRE KERULD EL! Ha tehetnem,en atmennek a Vargaba csak hat... Anyamek:/
2014. nov. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!