Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek minek tanuljak...

Szerintetek minek tanuljak tovább? Kitől kérjek segítséget?

Figyelt kérdés

Hát,hogy is mondjam lehet kicsit agybajos vagyok,de engem igencsak sok terület érdekel! Vannak azonban kétségeim,ugyanis nagyon szegények vagyunk és a szüleim bejelentették,hogy 18 elmúltam tartsam el magam! Ebben az évben nem járok suliba,hanem dolgozok:


1. pénzügy-számvitel: szeretem a matekot bár nem vagyok egy matekzseni viszont 3 év alapkézés + mérlegképes könyvelővel leléphetnék lenne munkám és rendes fizetésem akkor viszont iszonyat sürgősen matekoznom kellene.


2.orvosi: igen sajnos 12 éves korom óta orvos akarok lenni,csak amikor ezt kitaláltam nem láttam többet csak azt,hogy embereken segítek és megbecsül a társadalom nem tudtam ugye,hogy 6 év + xév mire orvos lehetek, félek hogy nem bírnám és hogy kidobnak otthonról, annyira nem vagyok okos,hogy az orvosi mellett dolgozzak, aztán nem beszélve a 90ezres fizetéssel


gyógyszerészet: ez még egy jó kompromisszum lenne, igaz nehéz viszont 5 év után gyógyszerész leszek érdekel is,amit tanulok és fizetésem is lesz,ha ügyes vagyok viszont félek,hogy nem fájna-e a szivem az orvosi után?

ugyanez a fogorvosi, mert egyébként a neurológia,pszihiátria érdekel


akkor eszembejutott ,mint lehetőség az orvosi képalkotó,a biológia,mint szak esetleg népegészségügyi,élelmiszermérnök stb csak ha már ennyit tanulok félek attól,hogy az emberek lenéznek,hogy nem orvos vagyok


van még a pszichológia, ennél tudom hogy ehhez van a legnagyobb tehetségem,ez érdekel a legjobban ,de tudjuk mennyire túltelített,lenézett rosszul fizetett szakma nagyon jól tudom motiválni az embereket egyébként.


Az lenne a célom,hogy kutathassak,ne nézzenek le az emberek,jó fizetésem legyen és érdekeljen valamennyire a téma. Lehet elég durván önbizalomhiányos vagyok és kicsit megalomániás,de nem volt túl jó gyerekkorom és utálom a pénztelenséget és hogy senki sem értékel. Aki kibogozza a problémám annak előre is nagyon szépen köszönöm!


2014. nov. 6. 11:40
 1/2 anonim ***** válasza:

"félek attól,hogy az emberek lenéznek,hogy nem orvos vagyok "


ezen jot rohogtem :)

2014. nov. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez nem annyira vicces nekem! A volt sulimban folyton azt szajkózták,hogy mennyire ügyesek akik orvosira mennek, hogy büszke az iskola arra,akik orvosira mennek stb...
2014. nov. 6. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!