Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi van akkor ha gimnáziumban...

Mi van akkor ha gimnáziumban nem veszek fel mondjuk matek faktot, mert az egyetem ahová szeretnék menni akkor még nem követeli, de mire oda kerül a sor hogy felvételizek az egyetemen addigra már kéri az emelt matekot?

Figyelt kérdés
Van egyáltalán ilyen? Hogy mondjuk gépészmérnöki karra szeretnék menni, és még most nem követeli az egyetem az emelt matekot a felvételihez, de mire pályaválasztásra kerül a sor akkor már kéri a matek emeltet?
2014. nov. 22. 13:55
 1/2 anonim ***** válasza:
83%
Maximum emelt szintű érettségit kérhet, amire akár önnállóan akár magántanárral is fel tudsz készülni, mert az emelt szintű érettséginek nem követelménye, hogy előtte faktra járj.
2014. nov. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
48%

lehetséges,hogy követelmény lesz. a fakt csak előnyt nyújt,ha szereted is ,meg akkor könnyebb lesz az egyetem eleje...

én pl gazdaságtudományin vagyok,ott elég nehéz a matek, nem jártam faktra ,és csak középszintű érettségim van belőle,de belegondolva, jobban tettem volna, csak hát akkor még nem tudtam,h erre jelentkezek.

és igen, fel lehet fakt nélkül is készülni , az emelet érettségi nem vonja maga után a faktot.

minél előb döntesz,h merre,annál jobb ,és akkor úgy veszed fel a faktot.

2014. nov. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!