Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miben lesz más a szakközépisko...

Miben lesz más a szakközépiskola vagy a gimnázium az általánoshoz képest?

Figyelt kérdés
Mik lesznek jó/rossz változások?

2014. nov. 23. 22:09
 1/1 anonim ***** válasza:

Jó változás szerintem az, hogy kevésbé szigorúak, mint ahogy általánosban mondják (legalábbis az én gimimben.) Általánosban sok szabály volt, ne csináld ezt, ne csináld azt. Gimiben a tanárnak nagyjából mindegy, hogy mit csinálsz, csak ne legyen belőle balhé.

Még jó dolog, hogy az emberek kulturáltabbak. Ha valaki neked megy, bocsánatot kér, beengednek az ajtón stb. Én például sokkal nyitottabb lettem gimiben. 3 hónap telt el és rengeteg barátot szereztem. Mondjuk a bátyám itt végzős és az ő évfolyamáról már régebbről ismerek pár embert, de a többi osztályból is lettek barátaim.

Rossz dolog egyértelműen a több tanulás. Én, egy átlagos napra, ha van 7 órám, akkor 2-3 órát biztos tanulok délután. Meg az új embereket meg kell szokni, de az nem mindig rossz.

Remélem tudtam segíteni, ha van kérdésed, nyugodtan :)

2014. dec. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!