Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Régebbi kérdések válaszaiban...

Régebbi kérdések válaszaiban olvastam hogy az Ötösöm lesz kémiából c. könyv nagyon jó a kémiai egyenletek elsajátitásához?

Figyelt kérdés
Viszont azt olvastam a leírásában, hogy ez az érettségire való felkészítésben segít. Az lenne a kérdésem, hogy ez egy 8.- os tanulónak is érthető?

2014. nov. 29. 21:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Én már nem emlékszem, hogy 8-ban tanultunk-e kémiából oxidációs számok alapján egyenletet rendezni. Ha ti tanultok, akkor meg fogod érteni. :)
2014. nov. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ez a könyv érettségire készít fel

szerinted nyolcadikosoknak való?

2014. nov. 30. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát, nem tudom. Én is csodálkoztam, de kérdések válaszaiban láttam, hogy ez jó a nyolcadikosoknak is.
2014. nov. 30. 16:29
 4/6 A kérdező kommentje:
2014. dec. 1. 15:08
 5/6 Yue-chan válasza:

ha elég fanatikus vagy a kémia iránt akkor jó...

én emelt érettségire készülök de van egy csomó szar benne amit nem értek... de ha lenne türelmem értelmezni... nagyon jó összefoglalások vannak benne

2014. dec. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ
2014. dec. 9. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!