Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Orvosisok! Van időtök az...

Orvosisok! Van időtök az iskolai teendők mellett szórakozásra, családra, barátra/barátnőre, egyszóval magánéltere?

Figyelt kérdés
2010. jan. 31. 14:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát vizsgaidőszakban levegőt venni sincs. Amúgy pedig általában szokott lenni, hogy néha el-elmenjek, vagy a barátnőimmel trécseljek.
2010. jan. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én még csak elsős vagyok, szal nem biztos, h mérvadó amit írok:D

Nekem a páromra mindig van időm, de hozzá kell tennem, h mivel távkapcs, csak hétvégén találkozunk. A félév során talán egy vagy max két hétvégét hagytunk ki tanulás miatt:)

Szórakozásra is van idő (az már más kérdés, h néha úgy elfáradok, h inkább alszok:D:D)..

Szerintem ha ügyes vagy, be tudod osztani a dolgokat:)

Vizsgaidőszak az kicsit más...:D Nekem csak akkor volt időm vmire, mikor már az összes vizsgámmal végeztem:D

2010. jan. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!