Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Állatorvosi asszisztens. Jó...

Állatorvosi asszisztens. Jó döntés?

Figyelt kérdés

Megfordult a fejemben, hogy a közeljövőben állatorvosi asszisztensnek szeretnék tanulni. Lenne néhány kérdésem ezzel kapcsolatban:

- Mennyire keresett szakma ez jelenleg? Mennyire lenne nehéz munkát találni vele protekció nélkül?

- Kb milyen a fizetés ezen a terülten?

- Mennyire nehéz elvégezni?

- Mik a feladatai az adminisztrációs feladatokon kívül?

Köszönöm előre is a válaszokat!



2014. dec. 8. 22:34
 1/1 MotoCat válasza:
Adminisztráción kívül NAGYON SOK feladata van egy asszisztensnek. Érdemes elolvasnod a WWW.maok.hu n az asszisztenseknek szóló rovatokat. Szakmai irányelvek stb. Nem könnyű elhelyezkedni. Én most végeztem a tanfolyammal, nem is rossz eredménnyel, kb 2 hete megyek rendelőről rendelőre és nem mondom, hogy összevesznek értem. A fizu képlékeny, nagyon nagyon sacc 100-120 nettó, de ez hely függő, meg ugye cafeteria stb. remélem tudtam segíteni
2014. dec. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!