Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Orvosin az összes testrész...

Orvosin az összes testrész meg szerv, minden parányi részét meg kell tanulni latinul?

Figyelt kérdés

fogorvosira szeretnek felvetelizni,es kivettem a konyvtarbol egy anatomia atlaszt,az abrak miatt,mert sokkal kidolgozotabbak mint abban anyagban mint amibol kell majd erettsegizni,meg felvetelizni..meg amugy is szeretnek mar elore kicsit bemelegiteni..de ez lenyegtelen.

Hat oszinten szolva,amikor kinyitottam az atlaszt kicsit lefagytam..minden apro testresznek,vagy csak egy sima csontnak van kb 15-21 paranyi resze,amelyek mind latinul vannak az atlaszba megnevezve.. minden venanak meg minden kis dudornak a koponyan van kulon neve latinul (tudom hogy sokan tudjatok :)) )...es a kerdesem az lenne az orvosisoktol,hogy ezeket a fogalmakat 100%ig el kell sajatitani a 6 ev alatt?....

koszonom!



#orvosi #latin #anatómia #az emberi test anatomiajanak atlasza
2014. dec. 17. 23:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Sotén kész órarended van, célszerű a csoportodnak megfelelő órákat felvenni, ekkor nincs ütközés.


Általában nem azért hosszú egy nap, mert 12 órán át órák vannak, hanem mert tele van a nap kisebb nagyobb lyukakkal, nincs tömbösítés.

2014. dec. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
mit ertessz az alatt hogy "orakat felvenni"? nem muszaj mindegyik oran reszt venni? vagy csak azokra mesz be amelyeket hasznosnak veled? kicsit zoldfulu vagyok meg..:S
2014. dec. 18. 21:40
 13/16 anonim ***** válasza:
Böngészd a sotepedia.hu-t, sok kérdésre választ találsz ;)
2014. dec. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
koszonom:)
2014. dec. 20. 23:18
 15/16 anonim ***** válasza:

Mnden csontot, izületet, izmot meg kell tanulni

Meg van belőle szigorlat

2015. febr. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Meg olyanokat is kell tudni, h mi mihez kapcsolódik

honnan indul ki (Nem csak a szervek, szervrészek neveit kell tudni)

2015. febr. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!