Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan kell női nemi szervet...

Hogyan kell női nemi szervet borotválni? Anyának hogyan mondjam el, hogy borotválni szeretném?

Figyelt kérdés
Suliban van úszásóra, és közös öltöző van. Az osztály -és évfolyamtársaim közül szinte mindenkinek sima ott alul... Zavar, hogy nekem meg szőrös és nem is tetszik. Hogyan kell leborotválni? Normális borotvával (amivel pl. a hónaljamat szoktam megcsinálni) és tusfürdővel jó? Ha anya bejön amikor fürdök és meglátja, mit fog mondani? (normális válaszokat légyszi...)

2013. jún. 29. 10:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
58%

Tusfürdővel inkább ne. Van direkt gél és borotva erre.


Mondd azt hogy borotválod. Ma már minden lány és fiú borotválja ott, ez a természetes.

2013. jún. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
öhömm azért nem mindenki de azért még lehet attól ápolt.
2013. jún. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt soha nem beszéltem meg anyámmal, hogy borotválja magát odalent vagy sem.. ez bizarr lenne. :D Egyébként valószínűleg érzékeny terület, akár női, érzékeny bőrre való borotvahabot is használhatnál. Na de hogy anyukád mit fog szólni hozzá, fene tudja. Nem tudom hány éves vagy, de hozzám szerencsére nem nyitogatnak be fürdés közben.
2013. jún. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

14 éves vagyok. Hozzám sokszor nyitnak be, bár annyira nem zavar...

Köszi az eddigi válaszokat, írhattok még. (:

2013. jún. 29. 11:22
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Én tusfürdővel csinálom, mert nekem egyik ilyen női borotvahab/gél sem puhította fel rendesen. Sima 3 pengés női borotvát használok.

Én nem mondtam meg anno anyámnak.

Meg fura is lenne: anyu, szeretném borotválni a pu..mat.

Leborotválod és kész.

2013. jún. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha melegvízben, fördés közben csinálod még könnyebb lesz, mert a melegvíz megpuhítja. Könyebb borotválni.
2013. jún. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Hiába szól bele anyud a te punid..

Nekem se szólt rá semmit megmondtam neki hogy én így szeretem!

Ne felejtsd el valami bőrnyugtató krémmel bekenni:)

És amúgy azt is mondhatod hogy így sokkal jobb mert ha megvan akkor azért jobb is ha csupasz..

2013. jún. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy beleszólna, csak nem tudom... meglepődne, esetleg megmosolyogná (?)... meg ilyenek.


Lentről felfelé vagy fentről lefelé kell borotválni?

2013. jún. 29. 11:38
 9/13 anonim ***** válasza:

Nekem annyit tett hozzá hogy majd szúrni fog..

Öhm lentről felfelé de van hogy összevissza csinálom de előtte pancsolj szárazon ne hogy...

És új borotvával!

2013. jún. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Igen, azt gondoltam. :D Köszi.

Attól félek még hogy nem fogom megvágni magam? >< Mire figyeljek oda?

2013. jún. 29. 12:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!