Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemisták, nem rossz, hogy...

Egyetemisták, nem rossz, hogy a karácsony vizsgaidőszak közepén van?

Figyelt kérdés
Annyit kell tanulnom, és annyira nincs kedvem :( Pedig ez még minimum 3 évig így lesz :(
2014. dec. 24. 17:25
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
81%

Én már ezen túl vagyok, de sosem éltem meg akkora katasztrófaként...

Mindig úgy osztottam be a vizsgáim, hogy az ünnepek alatt ne kelljen tanulnom, ennyi:D

2014. dec. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Én sajnos nem tudtam úgy beosztani idén :(
2014. dec. 24. 17:31
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Az is egy hozzáállás, hogy most legalább van idő tanulni. A legrosszabb, mikor simán négy hét alatt lemegy az egész, és még egy hosszú hétvége sincs közben.
2014. dec. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Tanulni mindig rossz, legalábbis nekem nem tartozik a kedvenc foglaltosságaim közé. A karácsony viszont nem sokat jelent számomra, legfeljebb annyit, hogy az utcák kihaltak és zárva van minden bolt, ami idegesítő, úgyhogy az már nem oszt nem szoroz, hogy pont most kell tanulni...
2014. dec. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Én még hétfőn, kedden is vizsgáztam, az utolsó pillanatokra maradt az ajándékvásárlásom is, hangulatom se jött meg ez idő alatt. Szerintem ez a legnehezebb része, hogy már november végén erről folyik a társalgás, minden ünnepi díszben van, az egyetemisták meg inkább a vizsgákra koncentrálnak.

Most végre szünet van és lehetne kicsit jobban tanulni, de ugye menni kell ünnepelni, felvenni a karácsonyi műmosolyt, stb.

2014. dec. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem gond
2014. dec. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
51%
Mindig megoldottam, hogy nyugi legyen 24 és január 4-5 között. Jó, igazából első félévemben szerintem pont nem sikerült. Később ügyesebb leszel.
2014. dec. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

nem ügyességen múlik, később is így lesz :D

első félévbe nem így volt, akkor kevés meg könnyű vizsgáim voltak :(

2014. dec. 24. 18:15
 9/27 anonim ***** válasza:
68%
Ja, hát ha kicsi egyetemre jársz, ahol nincs túl sok mozgástered a kevés hallgató miatt, akkor nem szóltam :D
2014. dec. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Nekem rettenetesen rossz...azon agyalok,hogy mikor álljak neki tanulni a január 5. vizsgámra,tegnap emiatt alig aludtam valamit mert rámjött a para.Karácsonyi hangulatom egyáltalán nincs ami valamilyen szinten ennek is betudható.Gyűlölöm az egészet...20/L
2014. dec. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!