Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit kezdjek egy erettsegivel?

Mit kezdjek egy erettsegivel?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy tavaly nyaron erettsegiztem 4 darab 5os 2 darab 4es lett a vegeredmeny. Azota szereztem kozep foku angol nyelvvizsgat. Az iskola ahova jartam szakmai kozepiskola, azok kozott is az egyik legjobb. Maradtam 5. evre tavkozlesi technikusi OKJ-re, viszont most felevkor teljesen tudatosult bennem, hogy egyaltalan nem ez amit en szeretnek csinalni es teljesen megbantam hogy jelentkeztem. Egyebkent szeptembertol a BME-re szeretnek jelentkezni mernokinformatikara. Addig viszont mindenkepp szeretnek dolgozni, mert az iskolabol kiiratkoztam. Az erettsegin es a nyelvvizsgan kivul van meg ECDL vizsgam, bar nem hiszem hogy azzal sokra megyek. A kerdres az lenne, hogy ezekkel milyen munkahelyet lenne erdemes keresnem? Arufeltoltes, kasszazas nagyon messze all tolem. A programozas nagyon erdekel, viszont annyit nem tudok belole, hogy ilyen allast keressek. Akarmilyen valaszt megkoszonok, es bocsanat az ekezetek hianya miatt.

2015. jan. 8. 14:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Szeptemberig szerintem nem sok esélyed van már elhelyezkedni.
2015. jan. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Végezd el

az okj-t

2018. jún. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!