Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hallgatói szerződés/állami...

OliverF kérdése:

Hallgatói szerződés/állami finanszírozás visszafizetése?

Figyelt kérdés
Ha én már jártam 2 félévet államilag támogatott képzésre amiről kiléptem, és átmentem egy másik képzésre szintén állami finanszírozásban volt, és erről is ki akarok lépni akkor ez a 3. vagy megint az 1. félévnek számít? (Sejtem, hogy 3. -nak de biztos szeretnék benne lenni) Mert van egy olyan szabály, hogy az első félév után valaki kilép akkor még nem kell visszafizetnie azt. A TO-n fogalmuk sincs.

2015. jan. 11. 17:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Az előző képzés akkor gondolom még nem állami ösztöndíjas formában volt, hanem csak államilag támogatottban. Ebben az esetben ez az első félévednek számít szerintem. Én is jártam 2 félévet egy szakra, amit otthagytam, de akkor még nem ez a visszafizetős rendszer volt. Aztán már ebben a rendszerben kezdtem el egy másikat, amit első félév után hagytam ott és nem kellett visszafizetnem.

Mostmár jó szakon vagyok..:D

2015. jan. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

:D de jó hogy ezt írtad olyan szerencsétlennek érezem magam ezzel a sok váltással, de hát ha egyszer utálom..

Köszi a választ

2015. jan. 12. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!