Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hány pontig számít jónak és...

Hány pontig számít jónak és hány pontól számít rossznak a felvételi?

Figyelt kérdés
Külön írjátok le a magyart is meg a matekot is.

2015. jan. 23. 15:39
 1/8 anonim válasza:
Ha eléred a felvételihez szükséges pontszámot, akkor teljesen mindegy.
2015. jan. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez csak tőled és a céljaidtól függ. Nincs meghatározva, hogy ez most jó, ez meg rossz. Nyilván úgy 80 pont felett már mindenkinek van egy elismerő gondolata, 20 alatt meg mondjuk elég egyértelmű, hogy ott valami nincs rendben, ezen kívül minden iskolának más teljesítmény számít jónak.
2015. jan. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Én 27 pontosat írtam annó azt hittem fel se vesznek sehova és egy viszonylag jó szakközépbe sikerült. :DDD
2015. jan. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Attól függ, mi a ponthatár. Ha felette van, akkor jónak számít, ha alatta, akkor meg rossznak.
2015. jan. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
3-as melyik lett neked 27?
2015. jan. 23. 16:43
 6/8 anonim ***** válasza:

Harminc pont alatt közepes, húsz alatt meg nagyon gyenge

(egy tantárgy)

2015. jan. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
az enyem 4 eve 84 pontos volt
2015. jan. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem magyar 40-42, matek 33+. Nem tudom, ez mennyire számít jónak, mert valószínűleg nincs meg a 80 pont. Gyakorlásokkor megvolt az összesben, így élesben eléggé elrontottam. Szerintetek van még esélyem az Eötvösbe?
2015. jan. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!