Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az osztálytársaim beárultak....

Az osztálytársaim beárultak. Lehet következménye? Bőv. Lent

Figyelt kérdés
Első félévben előfordult hogy puskáztam vagy telefonoztam. Egyébként pont olyanok köptek be akik ezt nap mint nap csinálják... Végülis bizonyítani nem tudják csak mondani. Mit kaphatok ezért? Elmondjam hogy ők is csinálják? ők sportot űznek belőle kb de én megfogadtam hogy 2. félévben egyiket sem csinálom, ami eddig sikerült is.
2015. jan. 28. 17:45
 1/4 anonim válasza:
Hány évesek vagytok? :"D
2015. jan. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
14
2015. jan. 28. 17:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Istenem, hirtelen 6 évesre tippeltem...
2015. jan. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ki az aki nem puskázott soha az életébe? nem lesz semmi következménye, a tanárok tudják hogy puskázik valaki. Nem hülyék. Ha észre veszik két opció van, megkegyelmez és elveszi a puskát a dogát folytathatod, vagy szemétkedik elveszi és azonnal ráírja az 1-est.

Így utolag semmit nemtud csinálni a tanár, főleg ha már régen volt és azóta a dolgozatot és kiadták kijavítva, maximum jobban figyel rád majd második félév

2015. febr. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!