Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A Jedlik Ányos Gimnáziumban...

A Jedlik Ányos Gimnáziumban és a Leövey Klára Gimnáziumban milyen szóbelit tartanak?

Figyelt kérdés
Most készülök a szóbelire és nem igazán tudom, hogy mire számíthatok. Mennyit kérdeznek a megadott témakörökből az adott tagozatnál? Előre is köszönöm!:)

2015. jan. 31. 21:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A Leöveyben az összes követelmény fent van a www.leovey.hu -n az pontosan megmondja, milyen tételek vannak.

A Jedliket sajnos nem tudom.

2015. jan. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Magát a tételekkel tisztában vagyok. Csak arra lennék kiváncsi hogy azokból mennyit kérnek/követelnek! De azért köszönöm!
2015. jan. 31. 23:50
 3/11 A kérdező kommentje:
Magával*
2015. jan. 31. 23:51
 4/11 mickeyegerke válasza:

Melyik tagozatra jelentkezel?

En is keszulok a szobelire..es sajnos nekem sincs ilyen teren informaciom.:/

2015. febr. 1. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Melyik gimnáziumra gondolsz? A legtöbb helyen angol,info és ahol van normál "tagozat"-ot irtam be. Te?
2015. febr. 1. 08:45
 6/11 mickeyegerke válasza:

Leovey Klara gimire gondoltam.:)

En az angol nyek.et..

2015. febr. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Én szerdán megyek a jedlikbe szóbelini angolból:) egyébként nekem azt mondták,hogy a jedlikben a nyelvtanra és a kiejtésre figyelnek legjobban meg persze egy kis szókincs se árt de ha nem is mondasz olyan sokat de legalább helyesen es jó kiejtéssek akkor már jól sikerulhet:) a Leöveybe is megyek jövő hét szombaton arról nemtudom hogy milyen a szóbeli remélem nem olyan vészes mert oda szeretnék legjobban menni:) sok sikert!
2015. febr. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én a Jedlikes Angol szóbelire hétfőn megyek:/ köszönöm a tanácsokat. Akkor leginkább a kiejtésre figyelek. A Leöveybe engem is szombatra hívtak be.. Én még vacilálok a kettő között hogy melyik lenne a jobb..neked is sok sikert!:)
2015. febr. 22. 10:52
 9/11 anonim válasza:
Szia! Hogy sikerült?? Én pénteken megyek angolra.
2015. febr. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Szia! Nem érzem olyan rossznak de még nemtudom..megtudod mondani mit kérdeznek a Leöveyben az angolon?
2015. febr. 26. 18:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!